Gå til hovedindhold

Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm (1/2") 20 m, sæt - 18470-20

GardenaRedskaberEAN: 4066407501867
Pris fra 388 krtil 709 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 321 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 322 kr 8. maj

Sammenlign priser på Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm (1/2") 20 m, sæt - 18470-20 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 388 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 20 m, sæt
388 kr
Til butik
Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 20 m, sæt billede

Produktinformation

Gardena Liano Xtreme 1/2 tommer, 20m sæt: Ekstremt robust tekstilhaveslange, til indendørs vandhaner, med PVC indvendig slange, letvægts, vejrbestandig

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Havevanding
Artikel nr.: 18470-20
EAN: 4066407501867
Varenr.: 3150001
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena Liano Xtreme Slange
397 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Haveslange Liano Xtreme 20 m. - Sæt
397 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Liano Xtreme slangesæt, 20 meter
397 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm (1/2") 20 m, sæt - 18470-20
449 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gardena Liano Xtreme slangesæt, 20 meter
589 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena Liano Xtreme slangesæt, 20 meter
616 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Liano Xtreme slangesæt, 20 meter
709 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm (1/2") 20 m, sæt - 18470-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm (1/2") 20 m, sæt - 18470-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK388 kr427 krKøb
2CompuMail DK397 kr397 krKøb
3CS MEGASTORE DK397 kr436 krKøb
4LavprisVærktøj397 kr397 krKøb
5Homeshop DK449 kr449 krKøb
6CompletVVS589 kr589 krKøb
7BilligVVS DK616 kr616 krKøb
8LavprisVVS709 kr709 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm (1/2") 20 m, sæt - 18470-20

PriceData har fulgt prisen på Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm (1/2") 20 m, sæt - 18470-20 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 322 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 413 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 387 kr.

Den nuværende pris på 388 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm (1/2") 20 m, sæt - 18470-20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm (1/2") 20 m, sæt - 18470-20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026388 kr9 kr (2%)
30. maj 2026397 kr3 kr (1%)
27. maj 2026394 kr1 kr (0%)
26. maj 2026393 kr3 kr (1%)
23. maj 2026390 kr3 kr (1%)
14. maj 2026393 kr3 kr (1%)
13. maj 2026390 kr3 kr (1%)
9. maj 2026393 kr71 kr (22%)
8. maj 2026322 kr71 kr (18%)
2. maj 2026393 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret