Gå til hovedindhold

Gardena - Smart 5000/5 - Husvandværk Trykpumpe Sæt - 19106-20

GardenaPlanterEAN: 4078500022545
Pris fra 3.823 krtil 4.614 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 791 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.427 kr 14. maj

Sammenlign priser på Gardena - Smart 5000/5 - Husvandværk Trykpumpe Sæt - 19106-20 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3823 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena smart trykpumpe 5000/5 Automatic, sæt
3.823 kr
Til butik
Gardena smart trykpumpe 5000/5 Automatic, sæt billede

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Dykpumper
Farve: 4
Artikel nr.: 19106-20
EAN: 4078500022545
Varenr.: 3469415
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena smart automatisk Home & Garden-pumpesæt
3.823 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gardena - Smart 5000/5 - Husvandværk Trykpumpe Sæt - 19106-20
4.479,95 kr
Til butik
Gå til Vandslanger.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Smart trykpumpe 5000/5 Automatic, sæt
4.499 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Smart Trykpumpe Incl. Gateway - 19106-20
4.599 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
GARDENA Smart Auto Havepumpe 5000/5E
4.614 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena - Smart 5000/5 - Husvandværk Trykpumpe Sæt - 19106-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena - Smart 5000/5 - Husvandværk Trykpumpe Sæt - 19106-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.823 kr3.823 krKøb
2Proshop DK3.823 kr3.823 krKøb
3Gucca.dk4.479,95 kr4.479,95 krKøb
4Vandslanger.dk4.499 kr4.499 krKøb
5Homeshop DK4.599 kr4.599 krKøb
6Teknikproffset DK4.614 kr4.693 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena - Smart 5000/5 - Husvandværk Trykpumpe Sæt - 19106-20

PriceData har fulgt prisen på Gardena - Smart 5000/5 - Husvandværk Trykpumpe Sæt - 19106-20 i 125 dage. Laveste pris i perioden er 3.427 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 3.823 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.601 kr.

Den nuværende pris på 3.823 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Gardena - Smart 5000/5 - Husvandværk Trykpumpe Sæt - 19106-20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Gardena - Smart 5000/5 - Husvandværk Trykpumpe Sæt - 19106-20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20263.823 kr396 kr (12%)
14. maj 20263.427 kr7 kr (0%)
12. maj 20263.434 kr3 kr (0%)
8. maj 20263.437 kr1 kr (0%)
7. maj 20263.438 kr385 kr (10%)
9. apr. 20263.823 kr1 kr (0%)
28. jan. 20263.822 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret