Gå til hovedindhold

Gardena Slangevogn CleverRoll Easy M m. 20 m FLEX slange 13 mm (1/2), sæt (samlet)

GardenaHaveslangerEAN: 4078500034531
Pris fra 753 krtil 919,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 166,95 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 747 kr 13. maj

Sammenlign priser på Gardena Slangevogn CleverRoll Easy M m. 20 m FLEX slange 13 mm (1/2), sæt (samlet) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 753 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena AquaRoll M Set Slangevogn
753 kr
Til butik
Gardena AquaRoll M Set Slangevogn billede

Produktinformation

Gardena AquaRoll M Easy Set - Slangevogn - 20 m

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Artikel nr.: 18517-20
EAN: 4078500034531
Varenr.: 992847633
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Slangevogn Aquaroll M Easy, Samlet Med 20 M Flex Slange - 18517-20
759 kr
Til butik
Gardena Slangevogn Aquaroll M Easy, Samlet Med 20 M Flex Slange - 18517-20 billede

Produktinformation

Gardena Slangevogn Aquaroll M Easy, Samlet Med 20 M Flex Slange - 18517-20 Gardena AquaRoll M Easy slangevogns-sæt muliggør nu en pladsbesparende opbevaring af haveslange og er let at bruge. Med det ergonomiske håndtag med bløde plastkomponenter og den robuste slangestyring, kan slangen pålideligt rulles ind. Slangen er allerede udstyret med originale Gardena System dele. Frostbeskyttet og 5 års garanti garanterer maksimal kvalitet: "Made in Germany".

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Slangevogn
Vægt: 1g
Artikel nr.: 18517-20
EAN: 4078500034531
Varenr.: 1949296
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena CleverRoll Easy M, med 20 meter slange og sæt
759 kr
Til butik
Gardena CleverRoll Easy M, med 20 meter slange og sæt billede

Produktinformation

Pladsbesparende slangevogn til lettere havearbejde Gardena CleverRoll M Easy er den ideelle løsning til dem, der ønsker praktisk og pladsbesparende opbevaring af deres haveslange. Det innovative slangevognsdesign gør det nemt at rulle slangen ud og opbeva...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveartikler
Størrelse: 20 m
EAN: 4078500034531
Varenr.: 881226773
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Slangevogn CleverRoll Easy M m. 20 m FLEX slange 13 mm (1/2), sæt (samlet)
770 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gardena CleverRoll Easy M, med 20 meter slange og sæt
-14%799 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Slangevogn AquaRoll M Easy sæt
816 kr
Til butik
Gå til Vandslanger.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Slangevogn, CleverRoll Easy M sæt
859 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena CleverRoll Easy M, med 20 meter slange og sæt
-6%914 kr
Før 975 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gardena - Slangevogn - Aquaroll M Easy - 20 M Slange
919,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Slangevogn CleverRoll Easy M m. 20 m FLEX slange 13 mm (1/2), sæt (samlet) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Slangevogn CleverRoll Easy M m. 20 m FLEX slange 13 mm (1/2), sæt (samlet) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK753 kr753 krKøb
2Homeshop DK759 kr759 krKøb
3LavprisVærktøj759 kr759 krKøb
4CS MEGASTORE DK770 kr809 krKøb
5CompletVVS799 kr799 krKøb
6Proshop DK816 kr855 krKøb
7Vandslanger.dk859 kr859 krKøb
8BilligVVS DK914 kr914 krKøb
9Gucca.dk919,95 kr919,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Slangevogn CleverRoll Easy M m. 20 m FLEX slange 13 mm (1/2), sæt (samlet)

PriceData har fulgt prisen på Gardena Slangevogn CleverRoll Easy M m. 20 m FLEX slange 13 mm (1/2), sæt (samlet) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 747 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 795 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 768 kr.

Den nuværende pris på 753 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Gardena Slangevogn CleverRoll Easy M m. 20 m FLEX slange 13 mm (1/2), sæt (samlet). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Gardena Slangevogn CleverRoll Easy M m. 20 m FLEX slange 13 mm (1/2), sæt (samlet) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026753 kr6 kr (1%)
22. maj 2026759 kr5 kr (1%)
20. maj 2026754 kr1 kr (0%)
19. maj 2026753 kr1 kr (0%)
17. maj 2026754 kr1 kr (0%)
14. maj 2026753 kr6 kr (1%)
13. maj 2026747 kr6 kr (1%)
3. maj 2026753 kr1 kr (0%)
2. maj 2026754 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026753 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret