Gå til hovedindhold

Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange

GardenaRedskaberEAN: 4078500055734
Pris fra 1.239 krtil 2.083 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 844 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1239 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena RollUp M/L 25m
-11%1.239 kr
Før 1.391 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gardena RollUp M/L 25m billede

Produktinformation

Vanding, der altid er klar til brug: Ved hjælp af den vægmonterede slangeboks RollUp M / L bliver vanding af din have til en behagelig fornøjelse. Denne vægmonterede slangeboks sparer dig for trættende snoning, beskidte hænder og en sammenfiltret slange. Monteret på enhver væg opbevares din haveslange sikkert og er ekstremt pladsbesparende. Til brug skal du blot trække 25-meterslangen ud til den ønskede længde. Så snart du stopper, griber de ekstra korte låsepunkter fat og fastgør haveslangen. Takket være det praktiske vægbeslag kan slangeboksen drejes 180 ° og følger dine bevægelser i haven ubemærket. På denne måde kan du nemt udføre dit vandingsarbejde, have maksimal bevægelsesfrihed, og slangen knækkes ikke. Ingen bøjning eller vikling er nødvendig for at rulle slangen op: et let træk i enden af slangen er nok til at frigøre låsen. Den høje stålfjeder inde i boksen ruller derefter slangen automatisk op, pålideligt og jævnt for dig. Den innovative RollControl-teknologi sikrer sikker og kontrolleret tilbagetrækning. Takket være den integrerede slangestyring er der ingen knuder eller knæk, når slangen rulles op, hvilket forhindrer skader på haveslangen. Med hane og slangekoblingerne fra det originale GARDENA-system kan du fleksibelt forlænge slangen eller fastgøre andet GARDENA vandingstilbehør. Dit GARDENA vandingstilbehør er altid klar til brug: de kan fastgøres under vægbeslaget og opbevares der for at spare plads. Højkvalitetsmaterialet er beskyttet mod forskellige slags vejr med både UV- og frostbeskyttelse og kan derfor bruges året rundt. Boksen er udstyret med tyveribeskyttelse. Slangeboksen leveres med alle nødvendige forbindelsesdele: vægbeslag, en forbindelsesslange, alt nødvendigt originalt GARDENA-tilbehør og monteringsdele samt en dyse med to forskellige spraystråleindstillinger. GARDENA giver fem års garanti på opbevaring af slanger af høj kvalitet.

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Havevanding
Artikel nr.: 18622-33
EAN: 4078500055734
Varenr.: 3032589
Gå til Vandslanger.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena RollUp M/L 25m - Hvid
1.249 kr
Til butik
Gardena RollUp M/L 25m - Hvid billede

Produktinformation

Gardena RollUp M/L 25m (hvid) er et praktisk og kompakt oprulningssystem designet til hurtig og nem opbevaring af din havevandslange. Den er vægmonteret for nem adgang og pladsbesparende, fleksibel opbevaring, altid klar til brug, når du skal vande haven...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Vandslanger med oprul
EAN: 4078500055734
Varenr.: 18622-33
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange
1.358 kr
Til butik
Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange billede

Produktinformation

Fleksibel og praktisk vanding af haven Gardena vægmonteret slangeboks RollUp M / L gør det nemt at vande haven. Denne slangeboks fastgøres til væggen og giver sikker opbevaring af vandslangen, mens den sikrer, at slangen hurtigt og let kan rulles op igen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveartikler
Farve: white
Størrelse: 25 m
EAN: 4078500055734
Varenr.: 881226012
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange
1.399 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Vægslangeboks RollUp Hvid - 25 meter
1.428 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Vægslangeboks RollUp M/L hvid 25 m - 18622-33
1.570 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange
1.899 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange
2.065 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange
-0%2.083 kr
Før 2.084 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.239 kr1.239 krKøb
2Vandslanger.dk1.249 kr1.249 krKøb
3LavprisVærktøj1.358 kr1.358 krKøb
4Greenline1.399 kr1.399 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.428 kr1.428 krKøb
6Homeshop DK1.570 kr1.570 krKøb
7CompletVVS1.899 kr1.899 krKøb
8LavprisVVS2.065 kr2.065 krKøb
9BilligVVS DK2.083 kr2.083 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange

PriceData har fulgt prisen på Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.239 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.407 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.360 kr.

Den nuværende pris på 1.239 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.239 kr10 kr (1%)
9. maj 20261.249 kr142 kr (10%)
9. apr. 20261.391 kr1 kr (0%)
28. jan. 20261.390 kr2 kr (0%)
20. jan. 20261.388 kr2 kr (0%)
24. dec. 20251.386 kr21 kr (1%)
21. dec. 20251.407 kr21 kr (2%)
20. dec. 20251.386 kr21 kr (1%)
16. dec. 20251.407 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret