Gå til hovedindhold

Gardena RollUp L slangeboks - 30 m vægmonteret med automatisk oprulning

GardenaHaveslangerEAN: 4078500052054
Pris fra 1.507 krtil 2.219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 712 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.288 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Gardena RollUp L slangeboks - 30 m vægmonteret med automatisk oprulning og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1507 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena RollUp L Slangeboks med slange
1.507 kr
Til butik
Gardena RollUp L Slangeboks med slange billede

Produktinformation

Gardena RollUp L - Slangeboks med slange - 30 m

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Artikel nr.: 18627-20
EAN: 4078500052054
Varenr.: 996560216
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena RollUp L 30M
1.530 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gardena RollUp L slangeboks - 30 m vægmonteret med automatisk oprulning
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gardena RollUp L slangeboks - 30 m vægmonteret med automatisk oprulning billede

Produktinformation

Gardena RollUp L - Slangeboks med slange - 30 mGenereltFunktioner: Vægmonterbarautomatisk oprulningUV-resistent180° drejeledindbyggede korte låsepunkterRollControl-teknologiPakkeindhold: VægbøjlerspraydyseforbindelsesslangeProdukttype: Slangeboks med slangeVandingFrostbeskyttelse: JaDiverseGaranti: 5 årMål og vægtDiameter: 13 mmLængde: 30 m...

Produktspecifikationer

Mærke: GARDENA
Kategori: Haveredskaber
Vægt: 14.46g
EAN: 4078500052054
Varenr.: 2118306
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gardena RollUp L slangeboks - 30 m vægmonteret med automatisk oprulning
-10%1.819 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
GARDENA Automatisk oprullelig L-slangeopruller, 30 m
1.825 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gardena RollUp L Slangeboks med slange
2.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena RollUp L slangeboks - 30 m vægmonteret med automatisk oprulning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena RollUp L slangeboks - 30 m vægmonteret med automatisk oprulning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.507 kr1.507 krKøb
2Proshop DK1.530 kr1.530 krKøb
3Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
4Vivas DK1.819 kr1.869 krKøb
5Teknikproffset DK1.825 kr1.904 krKøb
6Ultrashop2.219 kr2.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena RollUp L slangeboks - 30 m vægmonteret med automatisk oprulning

PriceData har fulgt prisen på Gardena RollUp L slangeboks - 30 m vægmonteret med automatisk oprulning i 169 dage. Laveste pris i perioden er 1.090 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 1.869 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.409 kr.

Den nuværende pris på 1.507 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Gardena RollUp L slangeboks - 30 m vægmonteret med automatisk oprulning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Gardena RollUp L slangeboks - 30 m vægmonteret med automatisk oprulning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.507 kr4 kr (0%)
23. maj 20261.511 kr6 kr (0%)
20. maj 20261.517 kr13 kr (1%)
19. maj 20261.530 kr152 kr (9%)
12. maj 20261.682 kr72 kr (4%)
10. maj 20261.610 kr28 kr (2%)
8. maj 20261.582 kr287 kr (15%)
6. maj 20261.869 kr288 kr (18%)
5. maj 20261.581 kr164 kr (12%)
3. maj 20261.417 kr452 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret