Gå til hovedindhold

Gardena Reparationssæt til afgræsningskabel - 04059-60

GardenaRedskaberEAN: 4078500048194
Pris fra 125 krtil 502 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 377 kr (75% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 123 kr 20. maj

Sammenlign priser på Gardena Reparationssæt til afgræsningskabel - 04059-60 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Reparationssæt til afgrænsningskabel
125 kr
Til butik
Gardena Reparationssæt til afgrænsningskabel billede

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Plæneklipper tilbehør
Farve: 4
Artikel nr.: 04059-60
EAN: 4078500048194
Varenr.: 6190140
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena reperationssæt til afgrænsningskabel
149 kr
Til butik
Gardena reperationssæt til afgrænsningskabel billede

Produktinformation

Reparationssæt til afgrænsningskabel nem løsning til din robotplæneklipperMed Gardena reparationssæt til afgrænsningskabel får du en enkel og tryg måde at reparere eller justere klippeområdet for din robotplæneklipper. Sættet indeholder 5 meter afgrænsni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Have & udendørsliv
EAN: 4078500048194
Varenr.: 881674651
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena Repair Set Grænseledning
158 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Reparationssæt til afgræsningskabel - 04059-60
199 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gardena - Afgrænsningskabel Reperations Kit
209,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
GARDENA reparationssæt til grænsefladekabler
232 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Afgrænsningskabel, 150 meter
502 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Reparationssæt til afgræsningskabel - 04059-60 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Reparationssæt til afgræsningskabel - 04059-60 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK125 kr164 krKøb
2Greenline149 kr149 krKøb
3CompuMail DK158 kr158 krKøb
4Homeshop DK199 kr199 krKøb
5Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
6Teknikproffset DK232 kr281 krKøb
7Proshop DK502 kr541 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Reparationssæt til afgræsningskabel - 04059-60

PriceData har fulgt prisen på Gardena Reparationssæt til afgræsningskabel - 04059-60 i 125 dage. Laveste pris i perioden er 123 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Gardena Reparationssæt til afgræsningskabel - 04059-60. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Gardena Reparationssæt til afgræsningskabel - 04059-60 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026125 kr2 kr (2%)
20. maj 2026123 kr5 kr (4%)
14. maj 2026128 kr6,44 kr (5%)
13. maj 2026134,44 kr6,44 kr (5%)
7. maj 2026128 kr20 kr (14%)
13. mar. 2026148 kr1 kr (1%)
28. jan. 2026149 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret