Gå til hovedindhold

Gardena Micro-Drip-System Flex hovedrør 13mm (1/2") 15m

GardenaHaveslangerEAN: 4078500134606
Pris fra 90 krtil 209,94 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 119,94 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gardena Micro-Drip-System Flex hovedrør 13mm (1/2") 15m og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Hovedrør Flex 13 mm (1/2) 15 m
90 kr
Til butik
Gardena Hovedrør Flex 13 mm (1/2) 15 m billede

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Sprinklere & vandere
Farve: 1
Artikel nr.: 1346-20
EAN: 4078500134606
Varenr.: 1360837
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Hovedrør 13 mm (1/2")
104 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena micro-drip hovedrør 13 mm 15 m
104 kr
Til butik
Gardena micro-drip hovedrør 13 mm 15 m billede

Produktinformation

Fleksibelt hovedrør til Micro-Drip 13 mm og 15 m til præcis havevanding Gardena Micro-Drip hovedrør på 15 meter og 13 mm i diameter er et centralt element i din drypvandingsløsning. Røret fordeler vandet effektivt fra vandkilden ud til drypslanger eller...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveartikler
Farve: black
Størrelse: 13 mm x 15 m
EAN: 4078500134606
Varenr.: 881226869
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena Micro-Drip-System Rør
106 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gardena micro-drip hovedrør 13 mm 15 m
129 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena micro-drip hovedrør 13 mm 15 m
145 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena micro-drip hovedrør 13 mm 15 m
149 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena micro-drip hovedrør 13 mm 15 m
158 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gardena Micro-Drip-System Flex hovedrør 13mm (1/2") 15m
209,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Micro-Drip-System Flex hovedrør 13mm (1/2") 15m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Micro-Drip-System Flex hovedrør 13mm (1/2") 15m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK90 kr129 krKøb
2Proshop DK104 kr143 krKøb
3LavprisVærktøj104 kr104 krKøb
4CompuMail DK106 kr106 krKøb
5CompletVVS129 kr129 krKøb
6LavprisVVS145 kr145 krKøb
7Greenline149 kr149 krKøb
8BilligVVS DK158 kr158 krKøb
9EL-GROSSISTEN209,94 kr209,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Micro-Drip-System Flex hovedrør 13mm (1/2") 15m

PriceData har fulgt prisen på Gardena Micro-Drip-System Flex hovedrør 13mm (1/2") 15m i 173 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Gardena Micro-Drip-System Flex hovedrør 13mm (1/2") 15m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Gardena Micro-Drip-System Flex hovedrør 13mm (1/2") 15m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202690 kr11 kr (11%)
27. apr. 2026101 kr1 kr (1%)
16. apr. 2026100 kr2 kr (2%)
22. mar. 2026102 kr3 kr (3%)
21. mar. 202699 kr5 kr (5%)
14. dec. 202594 kr1 kr (1%)
12. dec. 202593 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret