Gå til hovedindhold

Gardena 11112-20 havesprøjte Hånd havesprøjte 1 L

GardenaHaveslangerEAN: 4078500051118
Pris fra 79 krtil 95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Gardena 11112-20 havesprøjte Hånd havesprøjte 1 L og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Pumpesprøjte 1 L - 970462701
79 kr
Til butik
Gardena Pumpesprøjte  1 L - 970462701 billede

Produktinformation

Gardena pumpsprøjte 1 L En håndholdt pumpsprøjte på 1 liter til vanding og pleje af planter — enkel at pumpe og med justerbar dyse fra fin tåge til kraftig stråle. Anvendelse Gardena pumpsprøjte 1 L er designet til små haveopgaver, balkonen og indendørs planter. Den bruges til vanding, gødning ved påføring af fortyndede, vandbaserede midler og til fin forstøvning af blade for øget luftfugtighed. Egenskaber Kapacitet: 1 liter. Justerbar dyse — fra fin tåge til præcis stråle. Pumpehåndtag der...

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Sprøjtepistol
Vægt: 0.23g
Artikel nr.: 970462701
EAN: 4078500051118
Varenr.: 2138906
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Pumpespr��jte 1 l
80 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Forstøver 1 l
88 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena 11112-20 havesprøjte Hånd havesprøjte 1 L
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena 11112-20 havesprøjte Hånd havesprøjte 1 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena 11112-20 havesprøjte Hånd havesprøjte 1 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK79 kr79 krKøb
2Proshop DK80 kr119 krKøb
3CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
4CompuMail DK95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena 11112-20 havesprøjte Hånd havesprøjte 1 L

PriceData har fulgt prisen på Gardena 11112-20 havesprøjte Hånd havesprøjte 1 L i 171 dage. Laveste pris i perioden er 74,75 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Gardena 11112-20 havesprøjte Hånd havesprøjte 1 L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Gardena 11112-20 havesprøjte Hånd havesprøjte 1 L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202679 kr1 kr (1%)
20. maj 202678 kr1 kr (1%)
19. maj 202679 kr1 kr (1%)
13. maj 202678 kr1 kr (1%)
9. maj 202679 kr1 kr (1%)
7. maj 202678 kr2 kr (3%)
1. maj 202676 kr1 kr (1%)
30. apr. 202675 kr1 kr (1%)
20. mar. 202676 kr2 kr (3%)
14. mar. 202678 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret