Gå til hovedindhold

Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid

SonyVideospilkonsol – tilbehørEAN: 0711719572992
Pris fra 1.049 krtil 1.699 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 650 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1049 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sony Playstation 5 PULSE Explore- Trådløs Høretelefoner Headset - GEEKD.dk
-30%1.049 kr
Før 1.490 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sony Playstation 5 PULSE Explore- Trådløs Høretelefoner Headset - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til gaming-lyd i en helt ny liga? 🎮 Sony PlayStation 5 PULSE Explore Wireless Earbuds er de første gaming-earbuds nogensinde med planarmagnetiske drivere - samme teknologi som i high-end audiofil-udstyr til 5000+ kr. Designet specifikt til PlayS...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Trådløst Headset
EAN: 0711719572992
Varenr.: 49793163264336
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony PULSE Explore Ægte trådløse øretelefoner med mik, i øret, Bluetooth, hvid
1.325 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sony PULSE Explore trådlösa gaming-hörlurar till PS5
1.508 kr
Til butik
Sony PULSE Explore trådlösa gaming-hörlurar till PS5 billede

Produktinformation

För spelkonsol och dator, Anslutning till flera enheter, Upp till 5 timmar batteritid, AI-förbättrad brusreduktion, Integrerade mikrofoner, Upplev enastående verklighetstroget ljud i dina favoritspel med Sony PULSE Explore trådlösa öronsnäckor. Få njutning av kristallklart ljud med plana magnetiska kontroller och upplev varje detalj genom den förlustfria och blixtsnabba PlayStation Link™ trådlösa anslutningen. Se till att dina vänner hör dig klart och tydligt med två dolda mikrofoner som använder AI-förbättrad brusreducering. Med en batteritid på upp till fem timmar och möjlighet till extra 10 timmars laddning i fodralet, kan du ta med de trådlösa PULSE Explore-hörlurarna på dina äventyr. Plana magnetiska drivrutiner, De inspirerade av studio drivrutinerna återskapar ljudet med nästan perfekt noggrannhet över hela det hörbara spektret. Njut av ljudlandskapet med fylliga, subtila detaljer och känn varje episkt ögonblick i spelet genom den djupa basen. I 3D Audio-stödda PS5®-spel placeras ljudsignaler med otrolig precision i alla tre dimensioner, vilket ger snabba reaktioner i hetluften. PlayStation Link™-teknik, Miss aldrig en takt eftersom den nya ultralåga latensen och förlustfria trådlösa PlayStation Link™-tekniken ger ljud med överlägsen hastighet utan att tappa en enda hörbar detalj. Anslut enkelt och växla mellan olika PlayStation Link-kompatibla enheter, inklusive PS5-konsol, PC, Mac och PlayStation Portal™ fjärrspelare. Du kan till och med utöka anslutningsmöjligheterna med extra PlayStation Link USB-adaptrar för en smidig övergång mellan din PS5-konsol och PC eller Mac. AI-förbättrad brusreduktion, Säkerställ att din röst hörs tydligt med mikrofonens brusreduktion, där denna nya teknik, drivs av artificiell intelligens, identifierar, isolerar och eliminerar oönskat bakgrundsljud. Oavsett om det är dammsugarens brum, hundens skällande eller snacksens knastrande, kan du chatta med självförtroende och försäkra dig om att dina lagkamrater hör dig klart. Anslutning till flera enheter, Ge dig ut på äventyr och anslut trådlöst till olika enheter, såsom PS5®-konsol, PC, Mac, PlayStation Portal™ fjärrspelare, mobiltelefon och surfplatta. Lyssna på ljud från både en PlayStation Link™- och Bluetooth®-enhet samtidigt, vilket ger dig möjlighet att spela medan du svarar på samtal eller njuter av musik från din mobila enhet. Bestäm och kontroller, Led ditt lag till seger med kristallklar röstfångst och lättillgängliga kontroller. Två dolda mikrofoner, smart placerade på öronsnäckorna, fångar din röst på bästa sätt. Håll dig fokuserad på spelet med bekväma och användarvänliga kontroller, inklusive snabba knappar för volymjustering och mikrofonavstängning. Bärbar design, Ta med dig spelet vart du än går med dessa lätta och bekväma trådlösa öronsnäckor. Upplev samma innovativa funktioner som PULSE Elite™ trådlösa headset, inklusive verklighetstroget ljud, snabb anslutning och AI-förbättrad mikrofonbrusavvisning, både hemma och på språng. Inbyggt batteri och laddningsfodral, Håll dig i spelet längre med upp till fem timmars batteritid och extra 10 timmars laddning genom det medföljande laddningsfodralet. Flera öronsnäckstoppar, Anpassa passformen med tre extra par medföljande öronsnäckstoppar för en personlig och bekväm upplevelse. Redo för PlayStation Portal™fjärrspelare, Anslut enkelt till fjärrspelaren med PlayStation Link™-tekniken för en högkvalitativ och snabb ljudupplevelse. I förpackningen: Trådlösa PULSE Explore™-öronsnäckor, PlayStation Link™ USB-adapter, Laddningsfodral, 6 öronsnäckstoppar, USB-kabel, Tryckt material.

Produktspecifikationer

Mærke: PLAYSTATION
Kategori: Tilbehør
EAN: 0711719572992
Varenr.: C44999
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid
-16%1.599 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid
-16%1.619 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony PULSE Explore Ægte trådløse øretelefoner med mik, i øret, Bluetooth, hvid
1.629 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony PULSE Explore - White
1.699 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PlayStation Pulse Explore trådløse øretelefoner (hvid)
1.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Geekd1.049 kr1.049 krKøb
2CompuMail DK1.325 kr1.325 krKøb
3Teknikproffset DK1.508 kr1.557 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
6Ultrashop1.629 kr1.629 krKøb
7Proshop DK1.699 kr1.699 krKøb
8Komplett DK1.699 kr1.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid

PriceData har fulgt prisen på Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1.049 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.491 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.392 kr.

Den nuværende pris på 1.049 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Gaming headset in-ear Sony PULSE Explore - ægte trådløse øretelefoner med mikrofon, Bluetooth, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.049 kr276 kr (21%)
25. maj 20261.325 kr106 kr (7%)
16. maj 20261.431 kr71 kr (5%)
15. maj 20261.360 kr71 kr (5%)
14. maj 20261.431 kr9 kr (1%)
13. maj 20261.422 kr9 kr (1%)
22. apr. 20261.431 kr31 kr (2%)
14. apr. 20261.462 kr5 kr (0%)
18. mar. 20261.457 kr8 kr (1%)
17. mar. 20261.449 kr115 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret