Gå til hovedindhold

Havit H2002D - Gaming - headset - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik

HavitElektronikEAN: 6939119014223
Pris fra 227 krtil 344 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 117 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 225 kr 7. maj

Sammenlign priser på Havit H2002D - Gaming - headset - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 227 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Havit H2002D Gaming Headset - Black
227 kr
Til butik
Havit H2002D Gaming Headset - Black billede

Produktinformation

Præcis lyd, der giver dig fordelen Skabt til gamere, der værdsætter fremragende lydkvalitet og præcis lydlokalisering. Med store 53 mm drivere og en bred frekvensrespons (20Hz - 20kHz) vil du høre selv de fineste lyddetaljer. Den høje impedans på 64Ω og den avancerede kompositmembran gør lyden klar, dyb og realistisk. Komfort på højeste niveau Lange timer med gaming kræver komfort, og derfor er H2002D udstyret med bløde, åndbare ørekopper, der former sig perfekt efter dine ører. Dette minimerer trykket og forhindrer træthed. Den justerbare hovedbøjle gør det muligt for hovedtelefonerne at passe perfekt til enhver bruger, og det lette design betyder, at selv lange gaming-sessioner ikke bliver et problem. Aftagelig mikrofon Den følsomme mikrofon (-42 dB) eliminerer støj og giver en klar, naturlig lyd, så dine kommandoer altid høres tydeligt. Derudover er mikrofonen aftagelig, hvilket giver dig mulighed for komfortabelt at bruge hovedtelefonerne til også at lytte til musik eller se film. Universel kompatibilitet og robust design Takket være 3,5 mm-stikket er hovedtelefonerne kompatible med en lang række enheder - fra pc'er og bærbare computere til PlayStation- og Xbox-konsoller samt smartphones. Det lange 2-meter kabel sikrer bevægelsesfrihed, mens de robuste materialer, der er brugt i fremstillingen, gør H2002D til hovedtelefoner, der vil holde til mange års intensiv brug. Gaming-design og professionel kvalitet H2002D kombinerer funktionalitet og stil. Deres slanke gaming-look understreger en professionel tilgang til gaming. Dette er hovedtelefoner til gamere, der ikke kun forventer fantastisk lydkvalitet, men også maksimal komfort og holdbarhed.

Produktspecifikationer

Mærke: Havit
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 6939119014223
EAN: 6939119014223
Varenr.: 3352077
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Havit H2002D - Gaming - headset - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik
229 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gaming headphones Havit GAMENOTE H2002D 3.5mm PS4 Xbox Headset - GEEKD.dk
249 kr
Til butik
Gaming headphones Havit GAMENOTE H2002D 3.5mm PS4 Xbox Headset - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til ægte gaming-lyd uden at sprænge budgettet? 🎮 Dit første rigtige gaming headset behøver ikke koste en formue. Havit H2002d leverer kristalklar lyd, komfortabel pasform og en mikrofon der sikrer dine teammates hører hver taktik - alt sammen ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Havit
Kategori: Trådløst Headset
EAN: 6939119014223
Varenr.: 48707434578256
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming headset Havit H2002d med kabel - sort
-14%299 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming headset Havit H2002d med kabel - sort
-14%319 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Havit H2002D Kablet Høretelefoner Sort Brun
344 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havit H2002D - Gaming - headset - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havit H2002D - Gaming - headset - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK227 kr266 krKøb
2CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb
3Geekd249 kr249 krKøb
4Boligcenter DK299 kr299 krKøb
5Vivas DK319 kr398 krKøb
6CompuMail DK344 kr344 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Havit H2002D - Gaming - headset - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik

PriceData har fulgt prisen på Havit H2002D - Gaming - headset - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik i 180 dage. Laveste pris i perioden er 225 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 358 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 248 kr.

Den nuværende pris på 227 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Havit H2002D - Gaming - headset - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Havit H2002D - Gaming - headset - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026227 kr1 kr (0%)
12. maj 2026226 kr1 kr (0%)
9. maj 2026227 kr1 kr (0%)
8. maj 2026226 kr1 kr (0%)
7. maj 2026225 kr1 kr (0%)
5. maj 2026226 kr1 kr (0%)
2. maj 2026225 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026226 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026228 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026229 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret