Gå til hovedindhold

Maki Games SKIP-BO-kortspil, Kortspil, Card exchange, 7 År

MakiKortspilEAN: 0078206020504
Pris fra 114 krtil 169 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99,95 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Games SKIP-BO-kortspil, Kortspil, Card exchange, 7 År og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Mattel Games Skip-Bo Card Game
-23%114 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mattel Games Skip-Bo Card Game billede

Produktinformation

Varje spelare får en hög med kort och ska sedan försöka bli av med dem genom att spela ut dem i nummerordning, - För 2-6 spelare, - Ålder: Från 7 år.

Produktspecifikationer

Mærke: Mattel Games
Kategori: Spil til børn
EAN: 0078206020504
Varenr.: A08552
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Games SKIP-BO-kortspil, Kortspil, Card exchange, 7 År
118 kr
Til butik
Gå til Nordisk Spil
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Skip-bo spillet
125 kr
Til butik
Skip-bo spillet billede

Produktinformation

Skip-Bo er et sjovt og tempofyldt kortspil for hele familien, hvor det gælder om at være den første til at tømme sin bunke men det kræver både strategi, overblik og lidt held med kortene. Reglerne er nemme at lære: Hver spiller har en stak kort foran sig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maki
EAN: 0078206020504
Varenr.: 54260198474076
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Skip-bo - Kortspil - Mattel 42050
129,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mattel Kortspil - SKIP-BO
149,95 kr
Til butik
Gå til Coolstuff DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Skip-Bo Kortspil
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Games SKIP-BO-kortspil, Kortspil, Card exchange, 7 År koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Games SKIP-BO-kortspil, Kortspil, Card exchange, 7 År koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK114 kr163 krKøb
2CS MEGASTORE DK118 kr157 krKøb
3Nordisk Spil125 kr125 krKøb
4Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb
5Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb
6Coolstuff DK169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Games SKIP-BO-kortspil, Kortspil, Card exchange, 7 År

PriceData har fulgt prisen på Games SKIP-BO-kortspil, Kortspil, Card exchange, 7 År i 165 dage. Laveste pris i perioden er 99,95 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 133 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 114 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Games SKIP-BO-kortspil, Kortspil, Card exchange, 7 År. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Games SKIP-BO-kortspil, Kortspil, Card exchange, 7 År de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026114 kr6 kr (5%)
21. maj 2026120 kr11 kr (10%)
20. maj 2026109 kr12 kr (10%)
9. maj 2026121 kr4 kr (3%)
6. maj 2026125 kr4 kr (3%)
29. apr. 2026121 kr21,05 kr (21%)
27. apr. 202699,95 kr21,05 kr (17%)
26. apr. 2026121 kr21,05 kr (21%)
21. apr. 202699,95 kr21,05 kr (17%)
20. apr. 2026121 kr21,05 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret