Gå til hovedindhold

Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Køkken (6074281)

Pris fra 54,96 krtil 229,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 174,99 kr (76% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Køkken (6074281) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54.96 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gabby's Movie Portal Rooms - Kitchen
54,96 kr
Til butik
Gabby's Movie Portal Rooms - Kitchen billede

Produktspecifikationer

Mærke: Spin Master
Kategori: Dukkehuse og -møbler
Farve: 1
Artikel nr.: GAB-6074281
EAN: 0681147088313
Varenr.: 24243141
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Kitchen
145 kr
Til butik
Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Kitchen billede

Produktinformation

Pisk noget meowgisk sammen med Muffins' Drys-kagetastiske Køkken, inspireret af Gabby's Dukkehus: The Movie! Dette 10-delte legesæt er fyldt med søde overraskelser og inkluderer en Muffins-figur, farverigt køkkeninteriør og sjovt tilbehør, der fremmer kreativitet og rolleleg. Den ægte magi sker, når du placerer Muffins på det piggede podie - træk rummet ned og se det forvandle sig til en køkkenscene i to etager! Det er den perfekte måde at forestille sig, at Muffins bliver teleporteret ind i sit filmverden-konfektland, klar til at bage op til fest. Ligesom Gabby i serien kan børn åbne dukkehustilføjelser og finde sjove overraskelser, der gør legen endnu mere kat-tastisk! Scan den medfølgende QR-kode for at låse op for digitalt indhold i Gabby's Dukkehus-appen og bring Gabbys verden til live. Perfekt til førskolebørn, der elsker dukker, overraskelser og kreativ leg - saml dem alle og skab magiske eventyr! Fra 3 år.

Produktspecifikationer

Kategori: Dukkehus tilbehoer
Artikel nr.: 6074281
EAN: 0681147088313
Varenr.: 3361489
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gabby's Dukkehus - Movie Portal Rooms - Køkken
199,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Køkken (6074281)
219 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Gabbys Dollhouse Cakeys Kitchen
-10%225 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gabby's Dollhouse Sæt - 10 Dele - Cakey's Sprinkle Kitchen
229,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Køkken (6074281) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Køkken (6074281) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK54,96 kr93,96 krKøb
2Proshop DK145 kr184 krKøb
3Gucca.dk199,95 kr199,95 krKøb
4Teknikproffset DK219 kr268 krKøb
5Eurotoys225 kr225 krKøb
6Kids-world.dk229,95 kr229,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Køkken (6074281)

PriceData har fulgt prisen på Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Køkken (6074281) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 54,96 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 170 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 150 kr.

Den nuværende pris på 54,96 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 52% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Køkken (6074281). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Køkken (6074281) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202654,96 kr60 kr (52%)
16. maj 2026114,96 kr1,88 kr (2%)
2. maj 2026116,84 kr6,86 kr (6%)
28. apr. 2026123,7 kr1,97 kr (2%)
27. apr. 2026121,73 kr24,27 kr (17%)
9. apr. 2026146 kr1 kr (1%)
27. mar. 2026145 kr23,27 kr (19%)
18. mar. 2026121,73 kr29,27 kr (19%)
12. mar. 2026151 kr3 kr (2%)
10. mar. 2026154 kr13 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret