Gå til hovedindhold

G3 Ferrari Delizia, 1 pizza(er), Rustfrit stål, 31 cm, Mekanisk, 400 °C, EN 60335-2-9:A13/2010

G3 FerrariPizzaovneEAN: 8056095874868
Pris fra 684 krtil 929 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 245 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 641 kr 16. maj

Sammenlign priser på G3 Ferrari Delizia, 1 pizza(er), Rustfrit stål, 31 cm, Mekanisk, 400 °C, EN 60335-2-9:A13/2010 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 684 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
G3 Ferrari Pizza Express Delizia Pizza ovn 1.2kW Sølv
684 kr
Til butik
G3 Ferrari Pizza Express Delizia Pizza ovn 1.2kW Sølv billede

Produktinformation

G3 Ferrari Pizza Express Delizia - Pizza ovn - 1.2 kW - sølv

Produktspecifikationer

Mærke: G3 Ferrari
Artikel nr.: G1000606
EAN: 8056095874868
Varenr.: 998672684
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G3 Ferrari Pizza Express Delizia - pizza oven - silver
692 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G3 Ferrari Delizia, 1 pizza(er), Rustfrit stål, 31 cm, Mekanisk, 400 °C, EN 60335-2-9:A13/2010
726 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk pizzaovn G3FERRARI Delizia - sølv, 1.200 W, 31 cm
909 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk pizzaovn G3FERRARI Delizia - sølv, 1.200 W, 31 cm
929 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G3 Ferrari Delizia, 1 pizza(er), Rustfrit stål, 31 cm, Mekanisk, 400 °C, EN 60335-2-9:A13/2010 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G3 Ferrari Delizia, 1 pizza(er), Rustfrit stål, 31 cm, Mekanisk, 400 °C, EN 60335-2-9:A13/2010 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK684 kr684 krKøb
2Proshop DK692 kr731 krKøb
3CS MEGASTORE DK726 kr765 krKøb
4Boligcenter DK909 kr909 krKøb
5Vivas DK929 kr1.008 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G3 Ferrari Delizia, 1 pizza(er), Rustfrit stål, 31 cm, Mekanisk, 400 °C, EN 60335-2-9:A13/2010

PriceData har fulgt prisen på G3 Ferrari Delizia, 1 pizza(er), Rustfrit stål, 31 cm, Mekanisk, 400 °C, EN 60335-2-9:A13/2010 i 172 dage. Laveste pris i perioden er 641 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 727 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 670 kr.

Den nuværende pris på 684 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for G3 Ferrari Delizia, 1 pizza(er), Rustfrit stål, 31 cm, Mekanisk, 400 °C, EN 60335-2-9:A13/2010. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for G3 Ferrari Delizia, 1 pizza(er), Rustfrit stål, 31 cm, Mekanisk, 400 °C, EN 60335-2-9:A13/2010 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026684 kr34 kr (5%)
17. maj 2026650 kr9 kr (1%)
16. maj 2026641 kr3 kr (0%)
15. maj 2026644 kr3 kr (0%)
14. maj 2026647 kr3 kr (0%)
13. maj 2026650 kr3 kr (0%)
12. maj 2026653 kr3 kr (0%)
11. maj 2026656 kr3 kr (0%)
10. maj 2026659 kr3 kr (0%)
9. maj 2026662 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret