Gå til hovedindhold

Maddehydrator - Esperanza EKD002, 250 W, hvid/translucent

EsperanzaHusholdningsapparaterEAN: 5901299915486
Pris fra 152 krtil 349 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 150 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Maddehydrator - Esperanza EKD002, 250 W, hvid/translucent og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 152 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esperanza CHANTERELLES - Fødevaretørrer - 250 W
152 kr
Til butik
Esperanza CHANTERELLES - Fødevaretørrer - 250 W billede

Produktspecifikationer

Mærke: ESPERANZA
Kategori: Dehydratorer
Farve: 3
Artikel nr.: EKD002
EAN: 5901299915486
Varenr.: 3711577
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Esperanza Fødevaretørrer 250W
180 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esperanza EKD002 dehydrator
180 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Esperanza Fødevaretørrer
181 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fødevaretørrer Esperanza Chanterelles - 250 W, 5 bakker
-14%189 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fødevaretørrer Esperanza Chanterelles - 250 W, 5 bakker
-13%209 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Esperanza Fødevaretørrer 250W
219 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Esperanza - Fødevaredehydrator - 250 W
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maddehydrator - Esperanza EKD002, 250 W, hvid/translucent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maddehydrator - Esperanza EKD002, 250 W, hvid/translucent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK152 kr191 krKøb
2CompuMail DK180 kr180 krKøb
3Proshop DK180 kr219 krKøb
4Teknikproffset DK181 kr240 krKøb
5Boligcenter DK189 kr189 krKøb
6Vivas DK209 kr278 krKøb
7Ultrashop219 kr219 krKøb
8Estore DK349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maddehydrator - Esperanza EKD002, 250 W, hvid/translucent

PriceData har fulgt prisen på Maddehydrator - Esperanza EKD002, 250 W, hvid/translucent i 182 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 224 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 152 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Maddehydrator - Esperanza EKD002, 250 W, hvid/translucent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Maddehydrator - Esperanza EKD002, 250 W, hvid/translucent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026152 kr28 kr (16%)
30. maj 2026180 kr1 kr (1%)
29. maj 2026179 kr20 kr (13%)
26. maj 2026159 kr6 kr (4%)
25. maj 2026153 kr6 kr (4%)
22. maj 2026159 kr25 kr (14%)
21. maj 2026184 kr1 kr (1%)
20. maj 2026185 kr26 kr (16%)
14. maj 2026159 kr3 kr (2%)
13. maj 2026162 kr19 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret