Gå til hovedindhold

No brand Færdigmonteret boligtavle LLK2 01.1110, Hvid

No brandBelysningFærdigmonteret med godkendelsePrivate hjem og boligerEAN: 5701839312009

AO Boligtavle LLK2 01.1110 færdigmonteret boligtavle med Legrand komponenter. Klar til montering med HPFI beskyttelse og automatsikringer. Ideel til hjemmet. Læs mere

Pris fra 2.199 krtil 2.787,1 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 588,1 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.047 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Færdigmonteret boligtavle LLK2 01.1110, Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2199 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Færdigmonteret boligtavle LLK2 01.1110, Hvid
2.199 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Færdigmonteret gruppetavle LLK2 01.1110
2.299 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Færdigmonteret gruppetavle, LLK2 01.1110
2.599 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Boligtavle LLK2 01.1110 hvid
2.787,1 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Færdigmonteret boligtavle LLK2 01.1110, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Færdigmonteret boligtavle LLK2 01.1110, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl2.199 kr2.199 krKøb
2Greenline2.299 kr2.299 krKøb
3BilligVVS DK2.599 kr2.599 krKøb
4EL-GROSSISTEN2.787,1 kr2.787,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

AO Boligtavle LLK2 01.1110 hvid

No brand

AO Boligtavle LLK2 01.1110 færdigmonteret boligtavle med Legrand komponenter. Klar til montering med HPFI beskyttelse og automatsikringer. Ideel til hjemmet.

• boligtavle
• gruppetavle
• tavlemateriel
• eltavle
• lauritz knudsen
• legrand tavle
• færdigmonteret tavle
• el sikring
• Private hjem og boliger
• Færdigmonteret med godkendelse

Beskrivelse

AO Boligtavle LLK2 01.1110 er en komplet færdigmonteret boligtavle fra Lauritz Knudsen med kvalitets Legrand komponenter. Denne UG150-12 serie gruppetavle er ideel til private boliger og leveres klar til montering med godkendelse og varmeberegning. Tavlen er udstyret med HPFI 40A 4-polet fejlstrømsbeskytter og flere automatsikringer for optimal sikkerhed. Den hvide finish passer perfekt ind i moderne hjem, og den kompakte størrelse på 250x410x101mm gør den nem at installere. Tavlen kan tilsluttes fra alle sider og er velegnet til normale tørre rum.

Specifikationer

hpfi:40A 4-polet
farve:Hvid
serie:UG 150-12
egnet_til:Normale tørre rum
kombirelæ:C 13A 2-polet 30mA
størrelse:250 x 410 x 101 mm (B x H x D)
varenummer:3916400157
godkendelse:Inkluderet
tavlemærke:Lauritz Knudsen
antal_rækker:2 rækker
hovedafbryder:Nej
automatsikring_16a:C 16A 4-polet
transientbeskyttelse:Nej
automatsikring_13a_2p:C 13A 2-polet
automatsikring_13a_4p:C 13A 4-polet
leverandør_varenummer:3120LKA002

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er tavlen klar til brug ved levering?

Ja, tavlen leveres færdigmonteret med alle komponenter installeret, godkendelse og varmeberegning inkluderet.

Hvilke sikringer er inkluderet?

Tavlen indeholder HPFI 40A 4-polet, automatsikringer på 16A og 13A, plus kombirelæ med fejlstrømsbeskyttelse.

Kan tavlen monteres i alle rum?

Tavlen er egnet til normale tørre rum og er ideel til private boliger og mindre erhverv.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Færdigmonteret boligtavle LLK2 01.1110, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Færdigmonteret boligtavle LLK2 01.1110, Hvid i 176 dage. Laveste pris i perioden er 2.047 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 2.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.132 kr.

Den nuværende pris på 2.199 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Færdigmonteret boligtavle LLK2 01.1110, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Færdigmonteret boligtavle LLK2 01.1110, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20262.199 kr100 kr (4%)
11. maj 20262.299 kr100 kr (5%)
3. maj 20262.199 kr152 kr (7%)
24. apr. 20262.047 kr219,31 kr (10%)
23. apr. 20262.266,31 kr219,31 kr (11%)
2. mar. 20262.047 kr68 kr (3%)
1. mar. 20262.115 kr68 kr (3%)
25. feb. 20262.047 kr21 kr (1%)
14. feb. 20262.068 kr31 kr (1%)
7. jan. 20262.099 kr31 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret