Gå til hovedindhold

Diana Candles Fyrfadslys hvid brændetid 8 timer (9 poser x 50 stk./karton)

Diana CandlesStearinlysEAN: 5701141402856
Pris fra 84,58 krtil 364 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 279,42 kr (77% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 81,33 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Fyrfadslys hvid brændetid 8 timer (9 poser x 50 stk./karton) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84.58 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Fyrfadslys 8 timer ps/50 stk
84,58 kr
Til butik
Fyrfadslys 8 timer ps/50 stk billede

Produktinformation

Fyrfadslys med brændetid på 8 timer.

Produktspecifikationer

Kategori: Lys
EAN: 5701141402856
Varenr.: 612.3510
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fyrfadslys hvid brændetid 8 timer (9 poser x 50 stk./karton)
364 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fyrfadslys hvid brændetid 8 timer (9 poser x 50 stk./karton) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fyrfadslys hvid brændetid 8 timer (9 poser x 50 stk./karton) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap84,58 kr84,58 krKøb
2CS MEGASTORE DK364 kr403 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fyrfadslys hvid brændetid 8 timer (9 poser x 50 stk./karton)

PriceData har fulgt prisen på Fyrfadslys hvid brændetid 8 timer (9 poser x 50 stk./karton) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 78,63 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 535 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 228 kr.

Den nuværende pris på 84,58 kr er 63% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Fyrfadslys hvid brændetid 8 timer (9 poser x 50 stk./karton). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Fyrfadslys hvid brændetid 8 timer (9 poser x 50 stk./karton) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202684,58 kr279,42 kr (77%)
15. maj 2026364 kr279,42 kr (330%)
13. maj 202684,58 kr282,42 kr (77%)
12. maj 2026367 kr282,42 kr (334%)
8. maj 202684,58 kr3,25 kr (4%)
29. apr. 202681,33 kr453,67 kr (85%)
28. apr. 2026535 kr453,67 kr (558%)
26. apr. 202681,33 kr2,7 kr (3%)
20. jan. 202678,63 kr456,37 kr (85%)
19. jan. 2026535 kr456,37 kr (580%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret