Gå til hovedindhold

Funktion - rektangulær Opbevaringsboks 1,8 liter

FunktionMadopbevaringEAN: 8804179100255
Pris fra 49 krtil 70 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Funktion - rektangulær Opbevaringsboks 1,8 liter og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Funktion - rektangulær Opbevaringsboks 1,8 liter
-30%49 kr
Før 69,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Funktion - rektangulær Opbevaringsboks 1,8 liter billede

Produktinformation

Opbevaringsboks rektangulær, høj m/låg 1,8 liter fra Funktion. Mål: 130 x 94 x 231 mm. Lufttæt opbevaringsboks med 4 klips og gummikant. Kan anvendes i mikroovn. Åben altid låget ved brug i mikroovn. Tåler frost. Tåler maskinopvask.

Produktspecifikationer

Mærke: Funktion
EAN: 8804179100255
Varenr.: FH233823
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Funktion Rektangulær Opbevaring - 1,8 liter
-1%69 kr
Før 69,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Funktion Rektangulær Opbevaring - 1,8 liter
69,95 kr
Til butik
Funktion Rektangulær Opbevaring - 1,8 liter billede

Produktinformation

Opbevaringsboks rektangulær, høj m/låg 1,8 liter fra Funktion Mål: 130 x 94 x 231 mm Lufttæt opbevaringsboks med 4 klips og gummikant. Kan anvendes i mikroovn. Åben altid låget ved brug i mikroovn. Tåler frost. Tåler ma

Produktspecifikationer

Mærke: Funktion
Kategori: Madopbevaring
EAN: 8804179100255
Varenr.: 8804179100255
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Funktion rectangular Storage 1.8 litres
70 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Funktion - rektangulær Opbevaringsboks 1,8 liter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Funktion - rektangulær Opbevaringsboks 1,8 liter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop49 kr49 krKøb
2HvidevareShoppen.dk69 kr69 krKøb
3Kai Berntsen ApS69,95 kr69,95 krKøb
4Proshop DK70 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Funktion - rektangulær Opbevaringsboks 1,8 liter

PriceData har fulgt prisen på Funktion - rektangulær Opbevaringsboks 1,8 liter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 69,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Funktion - rektangulær Opbevaringsboks 1,8 liter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Funktion - rektangulær Opbevaringsboks 1,8 liter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202649 kr20 kr (29%)
23. maj 202669 kr
22. maj 202669,95 kr
27. apr. 202669 kr3 kr (5%)
24. apr. 202666 kr1 kr (2%)
23. apr. 202665 kr1 kr (2%)
21. apr. 202664 kr1 kr (2%)
20. apr. 202663 kr1 kr (2%)
18. apr. 202662 kr6 kr (9%)
17. apr. 202668 kr7 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret