Gå til hovedindhold

Fuldt automatisk espressomaskine - Saeco Magic M2, sølv/grå, 1.900 W

SaecoEAN: 8016712037724
Pris fra 11.046 krtil 11.919 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 873 kr (7% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fuldt automatisk espressomaskine - Saeco Magic M2, sølv/grå, 1.900 W og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11046 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Saeco Magic M2 Fuldautomatisk kaffemaskine 4L Sølv
11.046 kr
Til butik
Saeco Magic M2 Fuldautomatisk kaffemaskine 4L Sølv billede

Produktinformation

Saeco Magic M2. Produkttype: Espressomaskine, Kaffemaskine type: Fuld-auto, Vandtank volumen: 4 L, Kaffetype: Kaffebønner, Beholder til brygget kaffe: Kop, Indbygget kværn. Skærmtype: LED. Strøm: 1900 W. Produktfarve: Sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Saeco
Artikel nr.: SAECO MAGIC M2
EAN: 8016712037724
Varenr.: 1002273866
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fuldt automatisk espressomaskine - Saeco Magic M2, sølv/grå, 1.900 W
-1%11.899 kr
Før 12.034 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fuldt automatisk espressomaskine - Saeco Magic M2, sølv/grå, 1.900 W billede

Produktinformation

Fordele ved fuldautomatisk espressomaskineSaeco Magic M2 er en fuldautomatisk espressomaskine til hjemmet eller kontoret, hvor der ønskes baristakvalitet med et tryk. Med indbygget kværn, justerbar kaffestyrke og mulighed for flere drikke er det nemt at brygge alt fra espresso til cappuccino og latte. Den store vandtank på 4 l og bønnebeholder på 1.200 g gør den velegnet til mange kopper i løbet af dagen.Brugervenlig og fleksibelMaskinen har LED-display og Bluetooth-forbindelse for enkel betjening. Du kan brygge to kopper ad gangen via de to udløb og tilpasse både vandmængde og formalingsgrad, så hver kop passer præcist til din smag. Placeres frit på køkkenbordet som en elegant løsning i sølv/grå.Produkttype: Espressomaskine (fuldautomatisk)Effekt: 1.900 WFrekvens: 50 HzStrømforsyning: LedningVandtank: 4 lBønnekapacitet: 1.200 gAntal udløb: 2Indbygget kværn: JaJusterbar kaffestyrke: JaJusterbar vandmængde: JaJusterbare kværnindstillinger: JaVandfilter: JaDisplay: LED, indbyggetBluetooth: JaPlacering: BordmodelFarve: Sort med sølv/gråH × B × D: 47 × 28 × 48,1 cmVægt: 14,8 kgBrygprogrammer: Kaffe, espresso, cappuccino, latte, flere drikke...

Produktspecifikationer

Mærke: Saeco
Kategori: Kaffemaskiner
Vægt: 21.51g
EAN: 8016712037724
Varenr.: 1891518
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fuldt automatisk espressomaskine - Saeco Magic M2, sølv/grå, 1.900 W
-1%11.919 kr
Før 12.054 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fuldt automatisk espressomaskine - Saeco Magic M2, sølv/grå, 1.900 W billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Saeco
Kategori: Kaffemaskiner
Vægt: 21.51g
EAN: 8016712037724
Varenr.: 1891518

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fuldt automatisk espressomaskine - Saeco Magic M2, sølv/grå, 1.900 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fuldt automatisk espressomaskine - Saeco Magic M2, sølv/grå, 1.900 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK11.046 kr11.046 krKøb
2Boligcenter DK11.899 kr11.899 krKøb
3Vivas DK11.919 kr12.158 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fuldt automatisk espressomaskine - Saeco Magic M2, sølv/grå, 1.900 W

PriceData har fulgt prisen på Fuldt automatisk espressomaskine - Saeco Magic M2, sølv/grå, 1.900 W i 128 dage. Laveste pris i perioden er 11.046 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 11.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.252 kr.

Den nuværende pris på 11.046 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Fuldt automatisk espressomaskine - Saeco Magic M2, sølv/grå, 1.900 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Fuldt automatisk espressomaskine - Saeco Magic M2, sølv/grå, 1.900 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202611.046 kr40 kr (0%)
28. maj 202611.086 kr261 kr (2%)
27. maj 202611.347 kr261 kr (2%)
26. maj 202611.086 kr813 kr (7%)
25. maj 202611.899 kr552 kr (5%)
24. maj 202611.347 kr100 kr (1%)
23. maj 202611.247 kr14 kr (0%)
22. maj 202611.233 kr34 kr (0%)
20. maj 202611.267 kr2 kr (0%)
18. maj 202611.265 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret