Gå til hovedindhold

Fujifilm Instax Wide - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - ISO 800 - 10 optagelser - 2 kassetter

FujifilmElektronikEAN: 4547410546705
Pris fra 165 krtil 459 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 294 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 141 kr 12. maj

Sammenlign priser på Fujifilm Instax Wide - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - ISO 800 - 10 optagelser - 2 kassetter og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fujifilm Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film)
165 kr
Til butik
Fujifilm Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) billede

Produktinformation

Fujifilm - Twin Pack - farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - instax Wide - 10 optagelser - 2 kassetter

Produktspecifikationer

Mærke: Fujifilm
Artikel nr.: 16899922
EAN: 4547410546705
Varenr.: 1002955158
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fujifilm Instax Wide - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - ISO 800 - 10 optagelser - 2 kassetter
172 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fujifilm INSTAX Wide film - 20 stykker
180 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fujifilm 1x2 Fujifilm Instax Film gloss
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fujifilm Instax Wide - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - ISO 800 - 10 optagelser - 2 kassetter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fujifilm Instax Wide - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - ISO 800 - 10 optagelser - 2 kassetter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK165 kr165 krKøb
2CS MEGASTORE DK172 kr211 krKøb
3Proshop DK180 kr219 krKøb
4Ultrashop459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fujifilm Instax Wide - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - ISO 800 - 10 optagelser - 2 kassetter

PriceData har fulgt prisen på Fujifilm Instax Wide - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - ISO 800 - 10 optagelser - 2 kassetter i 183 dage. Laveste pris i perioden er 141 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 241 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Fujifilm Instax Wide - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - ISO 800 - 10 optagelser - 2 kassetter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Fujifilm Instax Wide - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - ISO 800 - 10 optagelser - 2 kassetter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026165 kr4 kr (2%)
20. maj 2026161 kr1 kr (1%)
18. maj 2026160 kr3 kr (2%)
15. maj 2026163 kr1 kr (1%)
13. maj 2026164 kr23 kr (16%)
12. maj 2026141 kr17 kr (11%)
11. maj 2026158 kr8 kr (5%)
8. maj 2026150 kr13 kr (8%)
7. maj 2026163 kr5 kr (3%)
2. maj 2026158 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret