Gå til hovedindhold

Fujifilm Instax SQUARE SQ1 - Øjeblikkelig kamera - objektiv: 65,75 mm - instax SQUARE glacier blue

FujifilmIsenkramEAN: 4547410441444
Pris fra 905 krtil 1.241 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 336 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 877 kr 12. maj

Sammenlign priser på Fujifilm Instax SQUARE SQ1 - Øjeblikkelig kamera - objektiv: 65,75 mm - instax SQUARE glacier blue og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 905 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fujifilm INSTAX Square SQ-1 - Blå
905 kr
Til butik
Fujifilm INSTAX Square SQ-1 - Blå billede

Produktinformation

Instant kamera, objektiv: 65.75 mm, instax SQUARE glacier blå

Produktspecifikationer

Mærke: Fujifilm
Kategori: Kamera
Artikel nr.: 16672142
EAN: 4547410441444
Varenr.: 2977973
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fujifilm Instax SQUARE SQ1 Instant kamera Glacier blå
970 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fujifilm Instax SQUARE SQ1 - Øjeblikkelig kamera - objektiv: 65,75 mm - instax SQUARE glacier blue
978 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fujifilm Instax Square Sq1 62 X 62 Mm
1.099 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fujifilm Instax Square SQ1 instantkamera - Glacier Blue
-1%1.139 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fujifilm Instax Square SQ1 instantkamera - Glacier Blue
-1%1.159 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fuji Instax SQUARE SQ1 øjeblikkeligt kamera
1.241 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fujifilm Instax SQUARE SQ1 - Øjeblikkelig kamera - objektiv: 65,75 mm - instax SQUARE glacier blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fujifilm Instax SQUARE SQ1 - Øjeblikkelig kamera - objektiv: 65,75 mm - instax SQUARE glacier blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK905 kr944 krKøb
2CompuMail DK970 kr970 krKøb
3CS MEGASTORE DK978 kr1.017 krKøb
4Ultrashop1.099 kr1.099 krKøb
5Boligcenter DK1.139 kr1.139 krKøb
6Vivas DK1.159 kr1.238 krKøb
7Teknikproffset DK1.241 kr1.290 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fujifilm Instax SQUARE SQ1 - Øjeblikkelig kamera - objektiv: 65,75 mm - instax SQUARE glacier blue

PriceData har fulgt prisen på Fujifilm Instax SQUARE SQ1 - Øjeblikkelig kamera - objektiv: 65,75 mm - instax SQUARE glacier blue i 178 dage. Laveste pris i perioden er 824 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 969 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 913 kr.

Den nuværende pris på 905 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Fujifilm Instax SQUARE SQ1 - Øjeblikkelig kamera - objektiv: 65,75 mm - instax SQUARE glacier blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Fujifilm Instax SQUARE SQ1 - Øjeblikkelig kamera - objektiv: 65,75 mm - instax SQUARE glacier blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026905 kr14 kr (2%)
15. maj 2026919 kr14 kr (2%)
14. maj 2026905 kr28 kr (3%)
12. maj 2026877 kr42 kr (5%)
30. apr. 2026919 kr42 kr (5%)
10. apr. 2026877 kr42 kr (5%)
25. jan. 2026919 kr50 kr (5%)
22. jan. 2026969 kr23 kr (2%)
9. jan. 2026946 kr1 kr (0%)
31. dec. 2025945 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret