Gå til hovedindhold

Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - mokkagrå

Pris fra 795 krtil 1.469 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 674 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 793 kr 13. maj

Sammenlign priser på Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - mokkagrå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 795 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fujifilm instax Link Wide LED
795 kr
Til butik
Fujifilm instax Link Wide LED billede

Produktinformation

Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - mokkagrå

Produktspecifikationer

Mærke: Fujifilm
Artikel nr.: 16719586
EAN: 4547410455649
Varenr.: 999673629
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - mokkagrå
829 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fujifilm INSTAX Link Wide - Grå - Farve - LED
1.203 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fuji Instax Link Wide - Smartphone-printer
1.469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - mokkagrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - mokkagrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK795 kr795 krKøb
2CS MEGASTORE DK829 kr868 krKøb
3Proshop DK1.203 kr1.203 krKøb
4Teknikproffset DK1.469 kr1.528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - mokkagrå

PriceData har fulgt prisen på Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - mokkagrå i 180 dage. Laveste pris i perioden er 793 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 1.202 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 949 kr.

Den nuværende pris på 795 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - mokkagrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - mokkagrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026795 kr2 kr (0%)
2. jun. 2026797 kr4 kr (1%)
13. maj 2026793 kr5 kr (1%)
10. maj 2026798 kr1 kr (0%)
7. maj 2026799 kr29 kr (4%)
2. maj 2026828 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026827 kr43 kr (5%)
28. apr. 2026870 kr7 kr (1%)
27. apr. 2026863 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026864 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret