Gå til hovedindhold

Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - askehvid

Pris fra 919 krtil 1.433 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 514 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 799 kr 10. maj

Sammenlign priser på Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - askehvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 919 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fujifilm Instax Link Wide - Hvid
919 kr
Til butik
Fujifilm Instax Link Wide - Hvid billede

Produktinformation

Fujifilm Instax Link Wide - Hvid printer fysiske billeder direkte fra din smartphone eller Fujifilm kamera. Printeren er velegnet til smartphone, fujifilm kamera og instax wide-film, når du vil gemme eller dele øjeblikke på papir. Printeren bruger Instax Wide-film med et udskrivningsområde på 62 x 99 mm. Opløsningen er 800 x 1260 punkter, og udskriftstiden er ca. 12 sekunder. Tilslutning sker via Bluetooth, og printeren bruges sammen med Instax Link Wide-appen. Batteriet holder til op til 100 udskrifter, og opladningstiden er 80–120 minutter via USB.

Produktspecifikationer

Mærke: Fujifilm
Kategori: Smartphone printer
Artikel nr.: Instax Link Wide
EAN: 4547410455632
Varenr.: 20553
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fujifilm instax Link Wide LED
1.019 kr
Til butik
Fujifilm instax Link Wide LED billede

Produktinformation

Fujifilm Instax Link Wide LED Oplev den kreative frihed med Fujifilm Instax Link Wide LED, den perfekte løsning til at udskrive dine minder direkte fra din smartphone. Denne printer er designet til at fungere med Instax Wide film og giver dig mulighed for...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fujifilm
Kategori: skal sorteres
EAN: 4547410455632
Varenr.: 125023
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fujifilm INSTAX Link Wide - Hvid - Farve - LED
1.203 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - askehvid
1.207 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fuji Instax Link Wide - Smartphone-printer
1.433 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - askehvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - askehvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK919 kr919 krKøb
2Ultrashop1.019 kr1.019 krKøb
3Proshop DK1.203 kr1.203 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.207 kr1.207 krKøb
5Teknikproffset DK1.433 kr1.492 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - askehvid

PriceData har fulgt prisen på Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - askehvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 1.203 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.017 kr.

Den nuværende pris på 919 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - askehvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Fujifilm instax Link Wide - Printer - farve - LED - 86 x 108 mm op til 5 udskrifter/min (farve) - kapacitet: 10 fotos - Bluetooth 4.2 LE - askehvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026919 kr100 kr (10%)
25. maj 20261.019 kr184 kr (15%)
24. maj 20261.203 kr184 kr (18%)
21. maj 20261.019 kr80 kr (9%)
20. maj 2026939 kr140 kr (18%)
10. maj 2026799 kr16 kr (2%)
3. maj 2026815 kr294 kr (27%)
9. apr. 20261.109 kr10 kr (1%)
8. apr. 20261.119 kr84 kr (7%)
7. apr. 20261.203 kr84 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret