Gå til hovedindhold

Fugtmoppe, Vikan Damp 43, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer

VikanRengøringsmidlerEAN: 5705025496009
Pris fra 81,28 krtil 211 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 129,72 kr (61% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fugtmoppe, Vikan Damp 43, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81.28 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Damp 43 moppe m/lommer, 40 cm, grå
-36%81,28 kr
Før 126,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Damp 43 moppe m/lommer, 40 cm, grå billede

Produktinformation

Damp 43-mikrofibermoppen er designet til medium til meget snavsede områder med mikrofiberløkker, som opsamler snavs og sand og absorberer og fastholder fugt. Velegnet til ujævne overflader som f.eks. flisegulve og sikkerhedsgulve med gummibelægning. Bruge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rengøring og rengøringsmidler
EAN: 5705025496009
Varenr.: 564307
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fugtmoppe, Vikan Damp 43, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer
-20%101 kr
Før 126,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fugtmoppe, Vikan Damp 43, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer billede

Produktinformation

Fugtmoppe, Vikan Damp 43, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer er en kvalitetsmoppe designet til at klare medium til meget snavsede områder. Den er perfekt til rengøring af ujævne overflader såsom flisegulve og sikkerhedsgulve med gummibelægning takket være...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Mopper og klude
EAN: 5705025496009
Varenr.: 55004761555320
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Moppe Damp 43 40cm Microfiber Svanemærket med Lommer Grå til ujævne overflader,5 stk/pk
211 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fugtmoppe, Vikan Damp 43, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fugtmoppe, Vikan Damp 43, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk81,28 kr81,28 krKøb
2Sikkerhedsgiganten101 kr101 krKøb
3CS MEGASTORE DK211 kr250 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fugtmoppe, Vikan Damp 43, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer

PriceData har fulgt prisen på Fugtmoppe, Vikan Damp 43, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer i 178 dage. Laveste pris i perioden er 80 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 81,28 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Fugtmoppe, Vikan Damp 43, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Fugtmoppe, Vikan Damp 43, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202681,28 kr19,72 kr (20%)
30. maj 2026101 kr19,72 kr (24%)
23. maj 202681,28 kr19,72 kr (20%)
22. maj 2026101 kr19,72 kr (24%)
15. maj 202681,28 kr19,72 kr (20%)
14. maj 2026101 kr19,72 kr (24%)
2. maj 202681,28 kr19,72 kr (20%)
1. maj 2026101 kr19,72 kr (24%)
18. apr. 202681,28 kr44,97 kr (36%)
17. apr. 2026126,25 kr44,97 kr (55%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret