Gå til hovedindhold

Plus Fugemasse Acryrub grå 310 ml patron plasto-elastisk en-komponent fugemasse baseret på en akryl

PlusRedskaberEAN: 5411183021877
Pris fra 26,11 krtil 29,14 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3,03 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fugemasse Acryrub grå 310 ml patron plasto-elastisk en-komponent fugemasse baseret på en akryl og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26.11 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fugemasse Acryrub Acryl Grå 310Ml
26,11 kr
Til butik
Fugemasse Acryrub Acryl Grå 310Ml billede

Produktinformation

Acryrub er en højkvalitets-, plasto-elastisk en-komponent fugemasse baseret på en akryl dispersion. • Meget nem forarbejdning • Farveægte og vandfast efter hærdning • Overmalbar efter færdighærdning • Særdeles god vedhæftning til adski

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 5411183021877
Varenr.: 8810482893137
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fugemasse Acryrub grå 310 ml patron plasto-elastisk en-komponent fugemasse baseret på en akryl
27,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fugemasse acryrub acryl grå 310ml
27,5 kr
Til butik
Fugemasse acryrub acryl grå 310ml billede

Produktinformation

Acryrub er en højkvalitets-, plasto-elastisk en-komponent fugemasse baseret på en akryl dispersion.• Meget nem forarbejdning• Farveægte og vandfast efter hærdning• Overmalbar efter færdighærdning• Særdeles god vedhæftning til adskillig

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: montering og forseglingsprodukter
Farve: grå
EAN: 5411183021877
Varenr.: 0839100401
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FUGEMASSE ACRYRUB ACRYL GRÅ 310ML
29,14 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fugemasse Acryrub grå 310 ml patron plasto-elastisk en-komponent fugemasse baseret på en akryl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fugemasse Acryrub grå 310 ml patron plasto-elastisk en-komponent fugemasse baseret på en akryl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk26,11 kr26,11 krKøb
2CS MEGASTORE DK27,5 kr66,5 krKøb
3MaintainIt27,5 kr27,5 krKøb
4EL-GROSSISTEN29,14 kr29,14 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fugemasse Acryrub grå 310 ml patron plasto-elastisk en-komponent fugemasse baseret på en akryl

PriceData har fulgt prisen på Fugemasse Acryrub grå 310 ml patron plasto-elastisk en-komponent fugemasse baseret på en akryl i 171 dage. Laveste pris i perioden er 25,06 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 26,11 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Fugemasse Acryrub grå 310 ml patron plasto-elastisk en-komponent fugemasse baseret på en akryl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Fugemasse Acryrub grå 310 ml patron plasto-elastisk en-komponent fugemasse baseret på en akryl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202626,11 kr1,39 kr (5%)
19. maj 202627,5 kr1,39 kr (5%)
14. apr. 202626,11 kr1,39 kr (5%)
13. apr. 202627,5 kr1,39 kr (5%)
5. apr. 202626,11 kr
20. feb. 202625,15 kr1,1 kr (4%)
18. feb. 202626,25 kr1,75 kr (6%)
17. feb. 202628 kr1,75 kr (7%)
10. feb. 202626,25 kr8,75 kr (25%)
8. feb. 202635 kr3 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret