Gå til hovedindhold

Fortron FSP Hydro Ti PRO ATX 3.0 - HTI-1000M Strømforsyning - 1000 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Titanium certified

FortronEAN: 4713224527456
Pris fra 1.774 krtil 2.219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 445 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.765 kr 8. mar.

Sammenlign priser på FSP Hydro Ti PRO ATX 3.0 - HTI-1000M Strømforsyning - 1000 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Titanium certified og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1774 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
FSP Hydro Ti PRO ATX 3.0 Strømforsyning 1000W
1.774 kr
Til butik
FSP Hydro Ti PRO ATX 3.0 Strømforsyning 1000W billede

Produktinformation

FSP Hydro Ti PRO - ATX 3.0 -  Strømforsyning (intern) - ATX12V / EPS12V - 80 PLUS Titanium - AC 100-240 V - 1000 Watt

Produktspecifikationer

Mærke: FSP Group
Artikel nr.: PPA10A3803
EAN: 4713224527456
Varenr.: 1001154033
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FSP Hydro Ti PRO ATX 3.0 - HTI-1000M Strømforsyning - 1000 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Titanium certified
1.923 kr
Til butik
FSP Hydro Ti PRO ATX 3.0 - HTI-1000M Strømforsyning - 1000 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Titanium certified billede

Produktinformation

Strømforsyning ( intern ), ATX standard: ATX12V 3.0 / EPS12V 2.92, 80 plus Titanium, 135mm blæser med zero RPM mode teknologi og fluid dynamic leje, aktiv PFC, kabler: 5 x 8 (6+2) pins til grafikkort / 1 x 12VHPWR pins til grafikkort (PCI Express 5.0 ready) / 12 x 5 pins SATA / 4 x 4 pins Molex / 1 x 24 pins ATX / 2 x 4+4 pins CPU, fuld modulær og tynde/sleeved kabler, kabler, farve: sort, 1000 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: FSP
Kategori: Stroemforsyning
Artikel nr.: PPA10A3803
EAN: 4713224527456
Varenr.: 3172254
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
FSP Hydro Ti PRO ATX 3.0 Strømforsyning 1000W
2.179 kr
Til butik
FSP Hydro Ti PRO ATX 3.0 Strømforsyning 1000W billede

Produktinformation

FSP Hydro Ti PRO ATX 30 Strømforsyning 1000W Oplev kraften og pålideligheden med FSP Hydro Ti PRO ATX 30 strømforsyningen på 1000W. Designet til entusiaster og gamere, tilbyder denne strømforsyning effektivitet i topklasse med 80 Plus Titanium certificeri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: FSP Group
Kategori: Strømforsyning (PSU)
EAN: 4713224527456
Varenr.: 79044
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning ATX 1000 W - Fortron Hydro Ti Pro, fuld-modulær, sort
2.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning ATX 1000 W - Fortron Hydro Ti Pro, fuld-modulær, sort
2.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FSP Hydro Ti PRO ATX 3.0 - HTI-1000M Strømforsyning - 1000 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Titanium certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FSP Hydro Ti PRO ATX 3.0 - HTI-1000M Strømforsyning - 1000 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Titanium certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.774 kr1.774 krKøb
2Proshop DK1.923 kr1.923 krKøb
3Ultrashop2.179 kr2.179 krKøb
4Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
5Vivas DK2.219 kr2.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FSP Hydro Ti PRO ATX 3.0 - HTI-1000M Strømforsyning - 1000 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Titanium certified

PriceData har fulgt prisen på FSP Hydro Ti PRO ATX 3.0 - HTI-1000M Strømforsyning - 1000 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Titanium certified i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.757 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 2.189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.855 kr.

Den nuværende pris på 1.774 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for FSP Hydro Ti PRO ATX 3.0 - HTI-1000M Strømforsyning - 1000 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Titanium certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for FSP Hydro Ti PRO ATX 3.0 - HTI-1000M Strømforsyning - 1000 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Titanium certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.774 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.777 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.775 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.774 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.775 kr1 kr (0%)
4. maj 20261.774 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.775 kr1 kr (0%)
17. apr. 20261.774 kr20 kr (1%)
13. apr. 20261.794 kr1 kr (0%)
9. apr. 20261.795 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret