Gå til hovedindhold

GTBUILD Fræsejern, Ø8 mm, til Ø16 mm rør i 22 mm spånplader

GTBUILDEludstyrEAN: 5712448710018
Pris fra 145 krtil 189 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fræsejern, Ø8 mm, til Ø16 mm rør i 22 mm spånplader og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fræsejern, Ø8 mm, til Ø16 mm rør i 22 mm spånplader
145 kr
Til butik
Fræsejern, Ø8 mm, til Ø16 mm rør i 22 mm spånplader billede

Produktinformation

Fræsejern Ø16 mm til 16 mm gulvvarmerør Fræsejern til fræsning af spor i 22 mm spånplader til16 mm gulvvarmerør. Fræsejernet har endiameter på 16 mmog etØ8 mm skaft, som passer til de fleste overfræsere. Produktfordele: Til spor i 22 mm spånplader Passer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GTBUILD
Kategori: Tilbehør
Størrelse: Til Ø16 mm rør, i 22 mm spånplader
EAN: 5712448710018
Varenr.: 881406110
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fræsejern, Ø8 mm, til Ø16 mm rør i 22 mm spånplader
175 kr
Til butik
Fræsejern, Ø8 mm, til Ø16 mm rør i 22 mm spånplader billede

Produktinformation

Fræsejern Ø16 mm Perfekt til gulvvarmerør i spånplader Dette fræsejern er designet til præcis fræsning af spor i 22 mm spånplader til 16 mm gulvvarmerør. Med en diameter på 16 mm og et skaft på 8 mm passer det til de fleste overfræsere. Perfekt til arbej...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GTBUILD
Kategori: Varmesystemer
Størrelse: Til Ø16 mm rør, i 22 mm spånplader
EAN: 5712448710018
Varenr.: 881406110
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fræsejern til Ø16 mm rør, i 22 mm spånplader
177,65 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Frsejern til 16 mm rr, i 22 mm spnplader
184 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fræsejern, Ø8 mm, til Ø16 mm rør i 22 mm spånplader
189 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Fræsejern, Ø8 mm, til Ø16 mm rør i 22 mm spånplader
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fræsejern, Ø8 mm, til Ø16 mm rør i 22 mm spånplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fræsejern, Ø8 mm, til Ø16 mm rør i 22 mm spånplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj145 kr145 krKøb
2LavprisVVS175 kr175 krKøb
3EL-GROSSISTEN177,65 kr177,65 krKøb
4WATTOO.DK184 kr184 krKøb
5BilligVVS DK189 kr189 krKøb
6CompletVVS189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fræsejern, Ø8 mm, til Ø16 mm rør i 22 mm spånplader

PriceData har fulgt prisen på Fræsejern, Ø8 mm, til Ø16 mm rør i 22 mm spånplader i 160 dage. Laveste pris i perioden er 145 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 169 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Fræsejern, Ø8 mm, til Ø16 mm rør i 22 mm spånplader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Fræsejern, Ø8 mm, til Ø16 mm rør i 22 mm spånplader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026145 kr1 kr (1%)
24. maj 2026146 kr29 kr (17%)
17. maj 2026175 kr2,65 kr (1%)
16. maj 2026177,65 kr2,65 kr (2%)
14. maj 2026175 kr2,65 kr (1%)
9. maj 2026177,65 kr1,35 kr (1%)
18. apr. 2026179 kr5 kr (3%)
17. apr. 2026184 kr5 kr (3%)
15. apr. 2026179 kr5 kr (3%)
1. apr. 2026184 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret