Gå til hovedindhold

Disney Frost Anna & Baby Wolf Legesæt, Dukke & Skovdyr

Pris fra 212 krtil 269,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 57,95 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Frost Anna & Baby Wolf Legesæt, Dukke & Skovdyr og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 212 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Disney Frozen Anna + Baby Fox
212 kr
Til butik
Disney Frozen Anna + Baby Fox billede

Produktinformation

Et magisk vintereventyr bringer Anna og en yndig ræveunge sammen! Inspireret af Disney Frost og Animals of Arendelle: Lost and Found kortfilmene, indeholder dette dyreplejesæt en fashion Anna-dukke i aftageligt tøj, en sød ræveunge-figur og fire tilbehørsdele til at passe ungen: et tæppe, en børste, en dyreseng og en skål, der kan vendes fra mad til vand. Dukken kan ikke stå selv. Farver og dekorationer kan variere.

Produktspecifikationer

Mærke: Disney
Kategori: Dukker og dukketilbehoer
Artikel nr.: JFG17
EAN: 0194735295913
Varenr.: 3362444
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Disney Frozen Dukke - 30 cm - Anna + Baby Fox
248,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Frost Anna & Baby Wolf Legesæt, Dukke & Skovdyr
-14%249 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Frost Anna & Baby Wolf Legesæt, Dukke & Skovdyr billede

Produktinformation

Slip dit barns fantasi løs med vores fortryllende Frost Anna-legesæt, hvor Anna og hendes skovvenner begiver sig ud på magiske eventyr. Se, hvordan din lille bliver helten i sin egen historie, passer på nuttede dyr og skaber endeløse fortællinger om venskab og sjov. Tænd kreativiteten med Anna og hendes skovvenner. Opmuntr til omsorgsfuld leg med en ulveunge og en kanin. Interaktivt tilbehør som en vendbar madskål sætter gang i fantasien. Perfekt til solo- eller gruppeleg, der fremmer sociale færdigheder. Designet til børn fra 3 år og opefter, hvilket sikrer sikker sjov. Forestil dig glæden i dit barns ansigt, når de dykker ned i en verden af ​​Frost-eventyr og plejer deres dyrevenner med kærlighed og omsorg. Dette legesæt er mere end bare legetøj; det er en port til kreativitet og historiefortælling. Klar til at gøre legetiden magisk? Læg i kurven for at starte eventyret i dag. Specifikationer Indeholder: Anna-dukke, ulveunge, kanin, børste, seng, tæppe Vendbar madskål: bær eller vand Alder: 3+...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 0.23g
Artikel nr.: TRK-01925019
EAN: 0194735295913
Varenr.: 122501
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Disney Frost – Anna + Baby-ræv (JFG17)
254 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Anna Dukke Og Ræv Legesæt - Disney Frost
269,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Frost Anna & Baby Wolf Legesæt, Dukke & Skovdyr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Frost Anna & Baby Wolf Legesæt, Dukke & Skovdyr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK212 kr251 krKøb
2Kids-world.dk248,95 kr248,95 krKøb
3Estore DK249 kr249 krKøb
4Teknikproffset DK254 kr303 krKøb
5Gucca.dk269,95 kr269,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Frost Anna & Baby Wolf Legesæt, Dukke & Skovdyr

PriceData har fulgt prisen på Frost Anna & Baby Wolf Legesæt, Dukke & Skovdyr i 184 dage. Laveste pris i perioden er 162 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 212 kr.

Den nuværende pris på 212 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Frost Anna & Baby Wolf Legesæt, Dukke & Skovdyr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Frost Anna & Baby Wolf Legesæt, Dukke & Skovdyr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. apr. 2026212 kr43 kr (25%)
16. apr. 2026169 kr39 kr (19%)
15. apr. 2026208 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026209 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026210 kr2 kr (1%)
31. jan. 2026212 kr41 kr (24%)
22. jan. 2026171 kr7 kr (4%)
21. jan. 2026178 kr70,95 kr (28%)
20. jan. 2026248,95 kr70,95 kr (40%)
16. jan. 2026178 kr70,95 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret