Gå til hovedindhold

Fritel Turbo SF 4176, Frituregryde, 3 L, 1 kg, 150 °C, 190 °C, 4 person(er)

FRITELFrituregryderEAN: 5410585361437
Pris fra 499 krtil 713 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 214 kr (30% besparelse)

Sammenlign priser på Fritel Turbo SF 4176, Frituregryde, 3 L, 1 kg, 150 °C, 190 °C, 4 person(er) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fritel Turbo SF 4176 Fritureapparat 3liter 2.3kW
499 kr
Til butik
Fritel Turbo SF 4176 Fritureapparat 3liter 2.3kW billede

Produktinformation

Fritel Turbo SF 4176 - Fritureapparat - 3 liter - 2.3kW - sort

Produktspecifikationer

Mærke: FRITEL
Artikel nr.: 136143
EAN: 5410585361437
Varenr.: 1003088724
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Frituregryde FRITEL Turbo SF 4176 - 3 liter, 2.300 W - sort
509 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Frituregryde FRITEL Turbo SF 4176 - 3 liter, 2.300 W - sort
529 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fritel Turbo SF 4176 Fritureapparat 3liter 2.3kW
539 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fritel Turbo SF 4176, Frituregryde, 3 L, 1 kg, 150 °C, 190 °C, 4 person(er)
713 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fritel Turbo SF 4176, Frituregryde, 3 L, 1 kg, 150 °C, 190 °C, 4 person(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fritel Turbo SF 4176, Frituregryde, 3 L, 1 kg, 150 °C, 190 °C, 4 person(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK499 kr499 krKøb
2Boligcenter DK509 kr509 krKøb
3Vivas DK529 kr598 krKøb
4Ultrashop539 kr539 krKøb
5CS MEGASTORE DK713 kr752 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fritel Turbo SF 4176, Frituregryde, 3 L, 1 kg, 150 °C, 190 °C, 4 person(er)

PriceData har fulgt prisen på Fritel Turbo SF 4176, Frituregryde, 3 L, 1 kg, 150 °C, 190 °C, 4 person(er) i 142 dage. Laveste pris i perioden er 489 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 494 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Fritel Turbo SF 4176, Frituregryde, 3 L, 1 kg, 150 °C, 190 °C, 4 person(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Fritel Turbo SF 4176, Frituregryde, 3 L, 1 kg, 150 °C, 190 °C, 4 person(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. feb. 2026499 kr10 kr (2%)
2. feb. 2026489 kr10 kr (2%)
1. feb. 2026499 kr10 kr (2%)
31. jan. 2026489 kr10 kr (2%)
29. jan. 2026499 kr10 kr (2%)
28. jan. 2026489 kr10 kr (2%)
22. jan. 2026499 kr10 kr (2%)
20. jan. 2026489 kr10 kr (2%)
17. jan. 2026499 kr10 kr (2%)
13. jan. 2026489 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret