Gå til hovedindhold

Fritel SF 4152, Frituregryde, 3 L, 1,2 kg, 150 °C, 190 °C, 4 person(er)

FRITELFrituregryderEAN: 5410585372365
Pris fra 599 krtil 686 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 87 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Fritel SF 4152, Frituregryde, 3 L, 1,2 kg, 150 °C, 190 °C, 4 person(er) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Frituregryde FRITEL Turbo SF 4152 - 3 l - Orange
-2%599 kr
Før 614 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Frituregryde FRITEL Turbo SF 4152 - 3 l - Orange billede

Produktinformation

Fritel Turbo SF 4152 - Fritureapparat - 3 liter - 2.2 kW - OrangeFunktionerAntal personer: 4 person(er)Friture mad volumen: 1,2 kgJusterbar termostat: JaKapacitet: 3 LProdukttype: FrituregrydeTemperatur (maks): 190 °CTemperatur (min.): 150 °CDesignAntal varmelegemer: 2Cool zone: JaDele der tåler opvaskemaskine: JaFarve på kontrolpanel: SortFjernbar skål: JaKonstruktionstype: EnkeltKontroltype: DrejeLågmateriale: PlastMateriale: MetalPlacering af apparat: EnkeltståendeProduktfarve: Sort, OrangeSkål, materiale: Rustfrit stålIndikatorIndikatorlampe: JaStrømstyringOverophedningsbeskyttelse: JaStrøm: 2200 WVægt & størrelserBredde: 245 mmDybde: 380 mmHøjde: 290 mmVægt: 3,2 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: FRITEL
Kategori: Frituregryder
Vægt: 4.31g
EAN: 5410585372365
Varenr.: 1831320
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fritel Turbo SF Fritureapparat 3liter Orange
599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Frituregryde FRITEL Turbo SF 4152 - 3 l - Orange
-2%619 kr
Før 634 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Frituregryde FRITEL Turbo SF 4152 - 3 l - Orange billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: FRITEL
Kategori: Frituregryder
Vægt: 4.31g
EAN: 5410585372365
Varenr.: 1831320
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fritel Turbo SF Fritureapparat 3liter Orange
639 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
FRITEL Turbo SF 4152 Orange - Deep fryer
684 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fritel SF 4152, Frituregryde, 3 L, 1,2 kg, 150 °C, 190 °C, 4 person(er)
686 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fritel SF 4152, Frituregryde, 3 L, 1,2 kg, 150 °C, 190 °C, 4 person(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fritel SF 4152, Frituregryde, 3 L, 1,2 kg, 150 °C, 190 °C, 4 person(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK599 kr599 krKøb
2CompuMail DK599 kr599 krKøb
3Vivas DK619 kr688 krKøb
4Ultrashop639 kr639 krKøb
5Teknikproffset DK684 kr743 krKøb
6CS MEGASTORE DK686 kr725 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fritel SF 4152, Frituregryde, 3 L, 1,2 kg, 150 °C, 190 °C, 4 person(er)

PriceData har fulgt prisen på Fritel SF 4152, Frituregryde, 3 L, 1,2 kg, 150 °C, 190 °C, 4 person(er) i 141 dage. Laveste pris i perioden er 569 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 584 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Fritel SF 4152, Frituregryde, 3 L, 1,2 kg, 150 °C, 190 °C, 4 person(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Fritel SF 4152, Frituregryde, 3 L, 1,2 kg, 150 °C, 190 °C, 4 person(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. feb. 2026599 kr30 kr (5%)
2. feb. 2026569 kr30 kr (5%)
1. feb. 2026599 kr30 kr (5%)
31. jan. 2026569 kr30 kr (5%)
29. jan. 2026599 kr30 kr (5%)
28. jan. 2026569 kr30 kr (5%)
22. jan. 2026599 kr30 kr (5%)
20. jan. 2026569 kr30 kr (5%)
17. jan. 2026599 kr30 kr (5%)
13. jan. 2026569 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret