Gå til hovedindhold

Fritel SL 3657, Elektrisk, 2 cm, Grå, Sølv, Rustfrit stål, Metal, Rustfrit stål, 17 cm, 150 W

FRITELKøkkenmaskiner og blendereEAN: 5410585397917
Pris fra 599 krtil 702 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 103 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 587 kr 9. maj

Sammenlign priser på Fritel SL 3657, Elektrisk, 2 cm, Grå, Sølv, Rustfrit stål, Metal, Rustfrit stål, 17 cm, 150 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fritel SL 3657 Skæremaskine
599 kr
Til butik
Fritel SL 3657 Skæremaskine billede

Produktinformation

Fritel SL 3657 - Skæremaskine - 17 cm - 150 W - grå/sølv

Produktspecifikationer

Mærke: FRITEL
Artikel nr.: 139791
EAN: 5410585397917
Varenr.: 1000937434
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
FRITEL SL 3657 Metal Slicer
599 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skæremaskine FRITEL SL 3657, 17 cm, 150 W, grå/sølv
619 kr
Til butik
Skæremaskine FRITEL SL 3657, 17 cm, 150 W, grå/sølv billede

Produktinformation

Fritel SL 3657 - Skæremaskine - 17 cm - 150 W - grå/sølvFunktionerAftagelig kniv: JaAntal blade: 1Blad, diameter: 17 cmHusmateriale: Metal, Rustfrit stålKnive i rustfrit stål: JaLedningsopbevaring: JaProduktfarve: GråSølvRustfrit stålSikkerhedsafbryder: JaSkridsikre fødder: JaSnittertype: ElektriskSnittetykkelse (maks.): 2 cmSnittetykkelse (min.): 0 mmTænd-/slukkontakt: JaUdbakke: JaStrømstyringStrøm: 150 W...

Produktspecifikationer

Mærke: FRITEL
Kategori: Andre køkkenapparater
Vægt: 3.05g
EAN: 5410585397917
Varenr.: 1816810
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skæremaskine FRITEL SL 3657, 17 cm, 150 W, grå/sølv
639 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fritel SL 3657 Skæremaskine
649 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fritel SL 3657, Elektrisk, 2 cm, Grå, Sølv, Rustfrit stål, Metal, Rustfrit stål, 17 cm, 150 W
702 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fritel SL 3657, Elektrisk, 2 cm, Grå, Sølv, Rustfrit stål, Metal, Rustfrit stål, 17 cm, 150 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fritel SL 3657, Elektrisk, 2 cm, Grå, Sølv, Rustfrit stål, Metal, Rustfrit stål, 17 cm, 150 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK599 kr599 krKøb
2Teknikproffset DK599 kr658 krKøb
3Boligcenter DK619 kr619 krKøb
4Vivas DK639 kr708 krKøb
5Ultrashop649 kr649 krKøb
6CS MEGASTORE DK702 kr741 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fritel SL 3657, Elektrisk, 2 cm, Grå, Sølv, Rustfrit stål, Metal, Rustfrit stål, 17 cm, 150 W

PriceData har fulgt prisen på Fritel SL 3657, Elektrisk, 2 cm, Grå, Sølv, Rustfrit stål, Metal, Rustfrit stål, 17 cm, 150 W i 141 dage. Laveste pris i perioden er 587 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 592 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Fritel SL 3657, Elektrisk, 2 cm, Grå, Sølv, Rustfrit stål, Metal, Rustfrit stål, 17 cm, 150 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Fritel SL 3657, Elektrisk, 2 cm, Grå, Sølv, Rustfrit stål, Metal, Rustfrit stål, 17 cm, 150 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026599 kr11 kr (2%)
22. maj 2026588 kr3 kr (1%)
21. maj 2026591 kr1 kr (0%)
20. maj 2026592 kr1 kr (0%)
19. maj 2026593 kr2 kr (0%)
17. maj 2026595 kr1 kr (0%)
16. maj 2026594 kr4 kr (1%)
14. maj 2026590 kr1 kr (0%)
12. maj 2026589 kr1 kr (0%)
10. maj 2026588 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret