Gå til hovedindhold

FRITEL Profi 3505 - Fritureapparat - 5 liter - 3200 W - grå

FRITELFrituregryderEAN: 5410585333045
Pris fra 1.154 krtil 1.636 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 482 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.149 kr 3. maj

Sammenlign priser på FRITEL Profi 3505 - Fritureapparat - 5 liter - 3200 W - grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1154 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
FRITEL Profi Fritureapparat 5liter 5liter Grå
1.154 kr
Til butik
FRITEL Profi Fritureapparat 5liter 5liter Grå billede

Produktinformation

Type, Olie, Farve, Rustfri stål, Kapacitet, 0.75 kg, Oliekapacitet, 5 l, Effekt, 3200 W, Egenskaber, Transparent låg, Flytbar indsats, Cool Touch, Dishwasher compatible, Mærke, Fritel, Bredd: 27 cm, Djup: 40.5 cm, Fritöstyp: Korg, Färg: Grå, Halkfria fötter: Ja, Höjd: 28.5 cm, Kapacitet: 5 liter, Livsmedelskapacitet: 1.6 kg, Material: Rostfritt stål, Max. temperatur: 190 °C, Medföljande tillbehör: Lock, Oljekapacitet: 5 liter, Produkttyp: Fritös, Strömförbrukning: 3200 W, Säkerhetsfunktioner: Överhettningsskydd, Cool Touch-handtag, Temperaturintervall: Från 150°C till 190°C, Variabel temperatur: Ja, Vikt: 4 kg.

Produktspecifikationer

Mærke: Fritel
Kategori: Airfryers & Friture
EAN: 5410585333045
Varenr.: C61039
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Frituregryde FRITEL Profi 3505 - 5 l, 3.200 W, grå
-9%1.159 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Frituregryde FRITEL Profi 3505 - 5 l, 3.200 W, grå billede

Produktinformation

FRITEL Profi 3505 - Fritureapparat - 5 liter - 3200 W - gråFRITEL Profi 3505 er ideel til små professionelle eller til forbrugeren, der gerne vil have noget særligt i sit køkken. Som professionel forventer du solide og pålidelige apparater! Takket være det unikke dæksystem er dette apparat endnu lettere at rengøre end alle andre FRITEL-frituregryder. Og med denne frituregryde steger du også hurtigere, sundere, grønnere og selvfølgelig mere sikkert takket være det unikke patenterede varmeelement.GenereltAnti-skridfødder: JaFarve: GråFødevarekapacitet: 1.6 kgFriturestegertype: KurvMateriale: Stainless steelMax temperatur: 190 °COliekapacitet: 5 literProdukttype: FritureapparatTemperaturinterval: Fra 150 °C til 190 °CVariabel temperatur: JaVolumen: 5 literDiverseInkluderet tilbehør: LågSikkerhedsegenskaber: Beskyttelse mod overophedning, Cool Touch håndtagKraftStrømforbrug: 3200 WMål og vægtBredde: 27 cmDybde: 40.5 cmHøjde: 28.5 cmVægt: 4 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: FRITEL
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 4g
EAN: 5410585333045
Varenr.: 1814793
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Frituregryde FRITEL Profi 3505 - 5 l, 3.200 W, grå
-9%1.179 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Frituregryde FRITEL Profi 3505 - 5 l, 3.200 W, grå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: FRITEL
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 4g
EAN: 5410585333045
Varenr.: 1814793
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
FRITEL Profi Fritureapparat 5liter 3200W Grå
1.199 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
FRITEL Profi Fritureapparat 5liter 3200W Grå
1.289 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FRITEL Profi 3505 - Fritureapparat - 5 liter - 3200 W - grå
1.636 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRITEL Profi 3505 - Fritureapparat - 5 liter - 3200 W - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRITEL Profi 3505 - Fritureapparat - 5 liter - 3200 W - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK1.154 kr1.213 krKøb
2Boligcenter DK1.159 kr1.159 krKøb
3Vivas DK1.179 kr1.248 krKøb
4CompuMail DK1.199 kr1.199 krKøb
5Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.636 kr1.636 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FRITEL Profi 3505 - Fritureapparat - 5 liter - 3200 W - grå

PriceData har fulgt prisen på FRITEL Profi 3505 - Fritureapparat - 5 liter - 3200 W - grå i 121 dage. Laveste pris i perioden er 1.149 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.359 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.182 kr.

Den nuværende pris på 1.154 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for FRITEL Profi 3505 - Fritureapparat - 5 liter - 3200 W - grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for FRITEL Profi 3505 - Fritureapparat - 5 liter - 3200 W - grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.154 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.155 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.156 kr3 kr (0%)
14. maj 20261.159 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.158 kr2 kr (0%)
12. maj 20261.156 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.155 kr2 kr (0%)
9. maj 20261.153 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.154 kr2 kr (0%)
7. maj 20261.152 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret