Gå til hovedindhold

FRIEDRICH Elektronik Bidetang 45° 150mm med PVC isoleret håndtag tangen er forsynet med fjeder

FriedrichTængerEAN: 4007555112413
Pris fra 103 krtil 108,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 5,75 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 82,13 kr 7. maj

Sammenlign priser på FRIEDRICH Elektronik Bidetang 45° 150mm med PVC isoleret håndtag tangen er forsynet med fjeder og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FRIEDRICH Elektronik Bidetang 45° 150mm med PVC isoleret håndtag tangen er forsynet med fjeder
103 kr
Til butik
FRIEDRICH Elektronik Bidetang 45° 150mm med PVC isoleret håndtag tangen er forsynet med fjeder billede

Produktspecifikationer

Mærke: FRIEDRICH
Kategori: Bidetænger
Farve: 1
Artikel nr.: 4007555112413
EAN: 4007555112413
Varenr.: 1306323
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Klaus Friedrich elektronik bidetang, 150 mm
104 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Elektronik Bidetang 45G 150Mm
104,4 kr
Til butik
Elektronik Bidetang 45G 150Mm billede

Produktinformation

Elektroniktænger med PVC isoleret håndtag. Tænger er monteret med fjeder Elektronik Bidetang 45° 150mm med PVC isoleret håndtag tangen er forsynet med fjeder Søgetermer: 5497537877 - - 900100474 - 4007555112413

Produktspecifikationer

Mærke: Friedrich
Kategori: Plumbing
EAN: 4007555112413
Varenr.: 8014319616322
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Elektronik bidetang 45g 150mm
108,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRIEDRICH Elektronik Bidetang 45° 150mm med PVC isoleret håndtag tangen er forsynet med fjeder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRIEDRICH Elektronik Bidetang 45° 150mm med PVC isoleret håndtag tangen er forsynet med fjeder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK103 kr142 krKøb
2WATTOO.DK104 kr104 krKøb
3Billigelogvvs.dk104,4 kr104,4 krKøb
4MaintainIt108,75 kr108,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FRIEDRICH Elektronik Bidetang 45° 150mm med PVC isoleret håndtag tangen er forsynet med fjeder

PriceData har fulgt prisen på FRIEDRICH Elektronik Bidetang 45° 150mm med PVC isoleret håndtag tangen er forsynet med fjeder i 172 dage. Laveste pris i perioden er 82,13 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 148 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 103 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for FRIEDRICH Elektronik Bidetang 45° 150mm med PVC isoleret håndtag tangen er forsynet med fjeder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for FRIEDRICH Elektronik Bidetang 45° 150mm med PVC isoleret håndtag tangen er forsynet med fjeder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026103 kr4,84 kr (5%)
9. maj 202698,16 kr16,03 kr (20%)
7. maj 202682,13 kr17,9 kr (18%)
6. maj 2026100,03 kr17,9 kr (22%)
21. mar. 202682,13 kr3,87 kr (5%)
20. mar. 202686 kr3,87 kr (5%)
17. mar. 202682,13 kr3,87 kr (5%)
16. mar. 202686 kr3,87 kr (5%)
4. mar. 202682,13 kr3,87 kr (5%)
3. mar. 202686 kr3,87 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret