Gå til hovedindhold

FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC313N LED 150 meter 6 melodier 84DB hvid Batteri til dørklokke: 4xAA/LR6 (medfølger ikke)

HoneywellEludstyrEAN: 5004100965370
Pris fra 378 krtil 589,8 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 211,8 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 339 kr 16. apr.

Sammenlign priser på FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC313N LED 150 meter 6 melodier 84DB hvid Batteri til dørklokke: 4xAA/LR6 (medfølger ikke) og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 378 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC313N LED 150 meter 6 melodier 84DB hvid Batteri til dørklokke: 4xAA/LR6 (medfølger ikke)
378 kr
Til butik
FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC313N LED 150 meter 6 melodier 84DB hvid Batteri til dørklokke: 4xAA/LR6 (medfølger ikke) billede

Produktspecifikationer

Kategori: Dørklokke & Ringeklokke
Farve: 1
Artikel nr.: 3004330
EAN: 5004100965370
Varenr.: 3342525
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Honeywell - Trdls drklokke med LED. 84dB, hvid, 150 meter
379 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Honeywell Trådløs Ringeklokke med trykknap, LED 150 meter, 6 melodier, hvid, DC313N
382 kr
Til butik
Honeywell Trådløs Ringeklokke med trykknap, LED 150 meter, 6 melodier, hvid, DC313N billede

Produktinformation

Trådløs, bærbar dørklokke med lydstyrkestyring og trykknap Hvid Op til 150m trådløs rækkevidde Digitalt forbedret lyd med lydstyrkestyring Maksimum lydstyrke på 84dB holder op til 80m Vælg imellem 6 melodier LED-strobe giver visuelle advarsler.

Produktspecifikationer

Kategori: Honeywell ringeklokker (Friedland)
EAN: 5004100965370
Varenr.: 1340599
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Trådløs Dørklokke Med Trykknap 6 Toner
391,61 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Trådløs dørklokke med trykknap 6 toner
407,5 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Honeywell Home dørklokke, trådløs, 150 m, lys, hvid
439 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Honeywell Home dørklokke, trådløs, 150 m, lys, hvid
439 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Resideo Honeywell Home dørklokke, trådløs, 150 m, lys, hvid
525 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Resideo Honeywell Home dørklokke, trådløs, 150 m, lys, hvid
575 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DC313N Trådløs Dørklokke kit LED 150 meter 6 melodier 84DB hvid
589,8 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
DC313N Trådløs Dørklokke kit LED 150 meter 6 melodier 84DB hvid
589,8 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC313N LED 150 meter 6 melodier 84DB hvid Batteri til dørklokke: 4xAA/LR6 (medfølger ikke) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC313N LED 150 meter 6 melodier 84DB hvid Batteri til dørklokke: 4xAA/LR6 (medfølger ikke) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK378 kr417 krKøb
2WATTOO.DK379 kr379 krKøb
3Elvvs.dk382 kr382 krKøb
4Billigelogvvs.dk391,61 kr391,61 krKøb
5MaintainIt407,5 kr407,5 krKøb
6Greenline439 kr439 krKøb
7LavprisVærktøj439 kr439 krKøb
8BilligVVS DK525 kr525 krKøb
9LavprisVVS575 kr575 krKøb
10EL-GROSSISTEN589,8 kr589,8 krKøb
11EL-NETSALG589,8 kr589,8 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC313N LED 150 meter 6 melodier 84DB hvid Batteri til dørklokke: 4xAA/LR6 (medfølger ikke)

PriceData har fulgt prisen på FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC313N LED 150 meter 6 melodier 84DB hvid Batteri til dørklokke: 4xAA/LR6 (medfølger ikke) i 186 dage. Laveste pris i perioden er 330 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 381 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 350 kr.

Den nuværende pris på 378 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC313N LED 150 meter 6 melodier 84DB hvid Batteri til dørklokke: 4xAA/LR6 (medfølger ikke). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC313N LED 150 meter 6 melodier 84DB hvid Batteri til dørklokke: 4xAA/LR6 (medfølger ikke) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026378 kr22 kr (6%)
27. maj 2026356 kr24 kr (6%)
26. maj 2026380 kr24 kr (7%)
22. maj 2026356 kr14 kr (4%)
21. maj 2026370 kr14 kr (4%)
12. maj 2026356 kr13 kr (4%)
10. maj 2026369 kr13 kr (4%)
7. maj 2026356 kr8 kr (2%)
6. maj 2026348 kr21 kr (6%)
28. apr. 2026369 kr13 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret