Gå til hovedindhold

FRIEDLAND BY HONEYWELL Masterbell industriklokke 24V AC med grå skål lydtryk 100dB på 1 meter

Friedland By HoneywellEludstyrEAN: 5004100810700
Pris fra 475,92 krtil 720 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 244,08 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 436 kr 26. apr.

Sammenlign priser på FRIEDLAND BY HONEYWELL Masterbell industriklokke 24V AC med grå skål lydtryk 100dB på 1 meter og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 475.92 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Industriklokke Master 56-024
475,92 kr
Til butik
Industriklokke Master 56-024 billede

Produktinformation

Masterbell industriklokke med grå skål. Anvendes i industrielle og kommercielle signalsystemer Masterbell industriklokke 24V AC med grå skål lydtryk 100dB på 1 meter Søgetermer: 9590056248 - 1000065468 - 9590056248 - 5004100810700

Produktspecifikationer

Kategori: Home & Garden
EAN: 5004100810700
Varenr.: 8014484341058
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Friedland 56-024 Masterbell industriklokke 24v ac
481 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Industriklokke master 56-024
491,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Industiklokke Marsterbell 24V AC ø 15,4 cm grå
711,83 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Industiklokke Marsterbell 24V AC ø 15,4 cm grå
711,83 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Industriklokke Master 56-024 24V AC grå
720 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRIEDLAND BY HONEYWELL Masterbell industriklokke 24V AC med grå skål lydtryk 100dB på 1 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRIEDLAND BY HONEYWELL Masterbell industriklokke 24V AC med grå skål lydtryk 100dB på 1 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk475,92 kr475,92 krKøb
2Elvvs.dk481 kr481 krKøb
3MaintainIt491,25 kr491,25 krKøb
4EL-GROSSISTEN711,83 kr711,83 krKøb
5EL-NETSALG711,83 kr711,83 krKøb
6CS MEGASTORE DK720 kr759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FRIEDLAND BY HONEYWELL Masterbell industriklokke 24V AC med grå skål lydtryk 100dB på 1 meter

PriceData har fulgt prisen på FRIEDLAND BY HONEYWELL Masterbell industriklokke 24V AC med grå skål lydtryk 100dB på 1 meter i 184 dage. Laveste pris i perioden er 418 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 485 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 445 kr.

Den nuværende pris på 475,92 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for FRIEDLAND BY HONEYWELL Masterbell industriklokke 24V AC med grå skål lydtryk 100dB på 1 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for FRIEDLAND BY HONEYWELL Masterbell industriklokke 24V AC med grå skål lydtryk 100dB på 1 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026475,92 kr2,92 kr (1%)
26. maj 2026473 kr2 kr (0%)
22. maj 2026471 kr2 kr (0%)
21. maj 2026473 kr4 kr (1%)
20. maj 2026469 kr2 kr (0%)
19. maj 2026467 kr2 kr (0%)
17. maj 2026469 kr2 kr (0%)
15. maj 2026471 kr2 kr (0%)
30. apr. 2026473 kr2 kr (0%)
29. apr. 2026475 kr39 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret