Gå til hovedindhold

FRIEDLAND BY HONEYWELL Ringetryk Pushlite sort med lys navnefelt, LxBxH: 60x40x19mm kræver transformer

FriedlandEludstyrEAN: 5004100411488
Pris fra 60 krtil 127 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 56 kr 24. mar.

Sammenlign priser på FRIEDLAND BY HONEYWELL Ringetryk Pushlite sort med lys navnefelt, LxBxH: 60x40x19mm kræver transformer og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ringetryk pushlite sort d723
60 kr
Til butik
Ringetryk pushlite sort d723 billede

Produktinformation

Ringetryk Pushlite sort med lys. Ringetryk med lys, kræver transformer. Reservelyskilder kan ikke leveres, nyt tryk skal købes

Produktspecifikationer

Kategori: dørklokke
Farve: sort
EAN: 5004100411488
Varenr.: 9590007239
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FRIEDLAND BY HONEYWELL Ringetryk Pushlite sort med lys navnefelt, LxBxH: 60x40x19mm kræver transformer
61 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Friedland Ringetryk Pushlite Sort D723
74 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Friedland Tryk for ringeklokke D723 Sort
103,39 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Friedland Tryk for ringeklokke D723 Sort
103,39 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Friedland Pushlite Door Bell
127 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRIEDLAND BY HONEYWELL Ringetryk Pushlite sort med lys navnefelt, LxBxH: 60x40x19mm kræver transformer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRIEDLAND BY HONEYWELL Ringetryk Pushlite sort med lys navnefelt, LxBxH: 60x40x19mm kræver transformer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt60 kr60 krKøb
2CS MEGASTORE DK61 kr100 krKøb
3Elvvs.dk74 kr74 krKøb
4EL-GROSSISTEN103,39 kr103,39 krKøb
5EL-NETSALG103,39 kr103,39 krKøb
6Proshop DK127 kr166 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FRIEDLAND BY HONEYWELL Ringetryk Pushlite sort med lys navnefelt, LxBxH: 60x40x19mm kræver transformer

PriceData har fulgt prisen på FRIEDLAND BY HONEYWELL Ringetryk Pushlite sort med lys navnefelt, LxBxH: 60x40x19mm kræver transformer i 185 dage. Laveste pris i perioden er 51 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 103,39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 60 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 42% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for FRIEDLAND BY HONEYWELL Ringetryk Pushlite sort med lys navnefelt, LxBxH: 60x40x19mm kræver transformer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for FRIEDLAND BY HONEYWELL Ringetryk Pushlite sort med lys navnefelt, LxBxH: 60x40x19mm kræver transformer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202660 kr1,25 kr (2%)
7. maj 202661,25 kr11,75 kr (16%)
6. maj 202673 kr30,39 kr (29%)
5. maj 2026103,39 kr30,39 kr (42%)
30. apr. 202673 kr11,75 kr (19%)
21. apr. 202661,25 kr5,75 kr (9%)
18. apr. 202667 kr7 kr (12%)
15. apr. 202660 kr1,25 kr (2%)
4. apr. 202658,75 kr8,25 kr (12%)
3. apr. 202667 kr8,25 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret