Gå til hovedindhold

FRESH Murrist Ø100/130 med studs, aluminium, udvendigt mål Ø130 mm, studs mål 95 mm.

FreshEludstyrEAN: 7318114401112
Pris fra 139 krtil 229 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på FRESH Murrist Ø100/130 med studs, aluminium, udvendigt mål Ø130 mm, studs mål 95 mm. og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Fresh Murrist, Ø100 mm, Ø130 mm flange, aluminium
139 kr
Til butik
Fresh Murrist, Ø100 mm, Ø130 mm flange, aluminium billede

Produktinformation

Fresh murrist enkel og holdbar i aluminium Fresh murrist i aluminium er en praktisk og æstetisk løsning til ventilation i både bolig og erhverv. Med sin runde form og Ø130 mm flange sikrer den en stabil og tæt tilslutning til væg eller rørføring. Murrist...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fresh
Kategori: Ventilation
Farve: aluminum
Størrelse: 130x130x54 mm
EAN: 7318114401112
Varenr.: 4278401110
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fresh murrist m. studs - Ø100mm - aluminium
139 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fresh Murrist, Ø100 mm, Ø130 mm flange, aluminium
149 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fresh Murrist med studs, Ø100 mm, Aluminium
160 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MURRIST MED STUDS Ø100MM ALUMINIUM
178,25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Murrist Med Studs Ø100Mm Aluminium
189,59 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
190 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fresh Murrist, Ø100 mm, Ø130 mm flange, aluminium
195 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Murrist med studs ø100mm aluminium
195 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fresh Murrist, Ø100 mm, Ø130 mm flange, aluminium
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRESH Murrist Ø100/130 med studs, aluminium, udvendigt mål Ø130 mm, studs mål 95 mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRESH Murrist Ø100/130 med studs, aluminium, udvendigt mål Ø130 mm, studs mål 95 mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS139 kr139 krKøb
2LavprisVærktøj139 kr139 krKøb
3Greenline149 kr149 krKøb
4Proshop DK160 kr199 krKøb
5EL-GROSSISTEN178,25 kr178,25 krKøb
6Billigelogvvs.dk189,59 kr189,59 krKøb
7CS MEGASTORE DK190 kr229 krKøb
8LavprisVVS195 kr195 krKøb
9MaintainIt195 kr195 krKøb
10BilligVVS DK229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FRESH Murrist Ø100/130 med studs, aluminium, udvendigt mål Ø130 mm, studs mål 95 mm.

PriceData har fulgt prisen på FRESH Murrist Ø100/130 med studs, aluminium, udvendigt mål Ø130 mm, studs mål 95 mm. i 182 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for FRESH Murrist Ø100/130 med studs, aluminium, udvendigt mål Ø130 mm, studs mål 95 mm.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for FRESH Murrist Ø100/130 med studs, aluminium, udvendigt mål Ø130 mm, studs mål 95 mm. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026139 kr10 kr (7%)
8. maj 2026149 kr10 kr (7%)
6. maj 2026139 kr10 kr (7%)
8. apr. 2026149 kr10 kr (6%)
7. apr. 2026159 kr10 kr (7%)
14. feb. 2026149 kr10 kr (6%)
13. feb. 2026159 kr10 kr (7%)
8. feb. 2026149 kr10 kr (6%)
24. jan. 2026159 kr1 kr (1%)
23. jan. 2026160 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret