Gå til hovedindhold

Frese 1/2 matforkromet aftapventil med nippel samt kontraventil og slangeforskruning

FreseSanitetEAN: 5705564005168
Pris fra 156 krtil 199 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 154 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Frese 1/2 matforkromet aftapventil med nippel samt kontraventil og slangeforskruning og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Frese Aftapsventil med slangeforskruning 1/2", 29-1235
156 kr
Til butik
Frese Aftapsventil med slangeforskruning 1/2", 29-1235 billede

Produktinformation

Aftapsventil med slangeforskruning 1/2, 29-1235

Produktspecifikationer

Mærke: Frese
Kategori: Fittings
Artikel nr.: 29-1235
EAN: 5705564005168
Varenr.: 2895707
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Frese 1/2 matforkromet aftapventil med nippel samt kontraventil og slangeforskruning
158 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Frese aftapventil med 1/2" nippel og slangekobling
169 kr
Til butik
Frese aftapventil med 1/2" nippel og slangekobling billede

Produktinformation

Spulehane til indendørs/udendørs brug i forkromet messing. Med 1/2" nippeltilslutning og slangekobling. Med kontraventil og indbygget plaststyr, som mindsker risikoen for kalkaflejringer og belægninger. Med kronegreb i sort plast. Ved udendørs brug s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Frese
Kategori: VVS fittings
Farve: chrome
EAN: 5705564005168
Varenr.: 742414204
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" AFTAPVENTIL MED NIPPEL MATFORKROMET
172,15 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
1/2" Aftapventil Med Nippel Matforkromet
183,06 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
1/2" aftapventil med nippel matforkromet
188,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Frese 1/2" Aftapventil skrå krydsgreb forkromet
195 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Frese aftapventil 1/2" Nippel/Nippel m/kontraventil
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Frese 1/2 matforkromet aftapventil med nippel samt kontraventil og slangeforskruning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Frese 1/2 matforkromet aftapventil med nippel samt kontraventil og slangeforskruning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK156 kr195 krKøb
2CS MEGASTORE DK158 kr197 krKøb
3CompletVVS169 kr169 krKøb
4EL-GROSSISTEN172,15 kr172,15 krKøb
5Billigelogvvs.dk183,06 kr183,06 krKøb
6MaintainIt188,75 kr188,75 krKøb
7Elvvs.dk195 kr195 krKøb
8BilligVVS DK199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Frese 1/2 matforkromet aftapventil med nippel samt kontraventil og slangeforskruning

PriceData har fulgt prisen på Frese 1/2 matforkromet aftapventil med nippel samt kontraventil og slangeforskruning i 181 dage. Laveste pris i perioden er 146 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 162 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 155 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Frese 1/2 matforkromet aftapventil med nippel samt kontraventil og slangeforskruning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Frese 1/2 matforkromet aftapventil med nippel samt kontraventil og slangeforskruning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 2026156 kr2 kr (1%)
14. mar. 2026154 kr2 kr (1%)
3. mar. 2026156 kr2 kr (1%)
27. feb. 2026158 kr4 kr (2%)
6. jan. 2026162 kr8 kr (5%)
2. jan. 2026154 kr1 kr (1%)
21. dec. 2025153 kr7 kr (5%)
20. dec. 2025146 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret