Gå til hovedindhold

Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Light Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Sort

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7340172707233
Pris fra 1.838 krtil 2.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 881 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Light Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1838 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Light Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Sort
1.838 kr
Til butik
Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Light Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Sort billede

Produktinformation

Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Light Tint Black - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FD-C-MES3X-03
EAN: 7340172707233
Varenr.: 1002943154
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Black - Kabinet - Miditower - Sort
1.847 kr
Til butik
Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Black - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Fulltower, Extended ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 230mm lang), front med 2 x USB 3.2 Gen 1 Type A, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 6 x 2.5" / 4 x 2.5"/3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 420mm radiator, max CPU køler højde: 182 mm, max grafikkortlængde: 51.2 cm, medfølgende kabinetkølere: 3x 140mm front, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet
Artikel nr.: FD-C-MES3X-03
EAN: 7340172707233
Varenr.: 3335538
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Light Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Sort
2.669 kr
Til butik
Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Light Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Sort billede

Produktinformation

Fractal Design Meshify 3 XL Amb Pro RGB LT Black Oplev det ultimative i moderne computerkabinett design med Fractal Design Meshify 3 XL Amb Pro RGB LT Black. Dette rummelige kabinet kombinerer en enestående luftstrøm og effektiv varmeafledning med et eleg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Reservedele til Computer
EAN: 7340172707233
Varenr.: 94251
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB - Black TG Light Tint
-7%2.699 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB - Black TG Light Tint
-7%2.719 kr
Før 2.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Light Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Light Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.838 kr1.838 krKøb
2Proshop DK1.847 kr1.847 krKøb
3Ultrashop2.669 kr2.669 krKøb
4Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
5Vivas DK2.719 kr3.918 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Light Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Sort

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Light Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Sort i 152 dage. Laveste pris i perioden er 1.737 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 2.097 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.926 kr.

Den nuværende pris på 1.838 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Light Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Light Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.838 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.839 kr8 kr (0%)
28. maj 20261.847 kr7 kr (0%)
27. maj 20261.840 kr2 kr (0%)
26. maj 20261.838 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.839 kr46 kr (2%)
19. maj 20261.885 kr8 kr (0%)
18. maj 20261.877 kr38 kr (2%)
16. maj 20261.839 kr14 kr (1%)
15. maj 20261.853 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret