Gå til hovedindhold

Fractal Design Meshify 3 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG-lystone - USB/Lyd

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7340172707172
Pris fra 959 krtil 1.579 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 620 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 953 kr 28. maj

Sammenlign priser på Fractal Design Meshify 3 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG-lystone - USB/Lyd og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 959 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design Meshify 3 TG Light Tint Tårn ATX Inten Strømforsyning Sort
959 kr
Til butik
Fractal Design Meshify 3 TG Light Tint Tårn ATX Inten Strømforsyning Sort billede

Produktinformation

Fractal Design Meshify 3 - Black TG Light Tint - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FD-C-MES3A-02
EAN: 7340172707172
Varenr.: 1002943148
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Meshify 3 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG-lystone - USB/Lyd
997 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Meshify 3 Black - Kabinet - Miditower - Sort
1.132 kr
Til butik
Fractal Design Meshify 3 Black - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, Extended ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 180mm lang), front med 2 x USB 3.2 Gen 1 Type A, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 6 x 2.5" / 4 x 2.5"/3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 173 mm, max grafikkortlængde: 34.9 cm, medfølgende kabinetkølere: 3x 140mm front, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet
Artikel nr.: FD-C-MES3A-02
EAN: 7340172707172
Varenr.: 3335525
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fractal Design Meshify 3 Black Tg Light Tint Sort
1.374 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design Meshify 3 TG Light Tint Tårn ATX Inten Strømforsyning Sort
1.579 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Meshify 3 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG-lystone - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Meshify 3 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG-lystone - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK959 kr959 krKøb
2CS MEGASTORE DK997 kr997 krKøb
3Proshop DK1.132 kr1.132 krKøb
4Dustin DK1.374 kr1.460,25 krKøb
5Ultrashop1.579 kr1.579 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design Meshify 3 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG-lystone - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design Meshify 3 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG-lystone - USB/Lyd i 177 dage. Laveste pris i perioden er 892 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 1.268 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.032 kr.

Den nuværende pris på 959 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for Fractal Design Meshify 3 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG-lystone - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for Fractal Design Meshify 3 - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG-lystone - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026959 kr5 kr (1%)
30. maj 2026954 kr1 kr (0%)
29. maj 2026955 kr2 kr (0%)
28. maj 2026953 kr9 kr (1%)
25. maj 2026962 kr2 kr (0%)
24. maj 2026964 kr1 kr (0%)
23. maj 2026965 kr2 kr (0%)
22. maj 2026967 kr14 kr (1%)
20. maj 2026953 kr125 kr (12%)
17. maj 20261.078 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret