Gå til hovedindhold

Foss Europe Foss Life Value røgalarm til trådløs sammenkobling, hvid, 2 stk

Foss EuropeRøgalarmerEAN: 5713691002707
Pris fra 215 krtil 319,29 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 104,29 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 207 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Foss Life Value røgalarm til trådløs sammenkobling, hvid, 2 stk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 215 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Foss Life Value røgalarm, trådløs, hvid, 2 stk
215 kr
Til butik
Foss Life Value røgalarm, trådløs, hvid, 2 stk billede

Produktinformation

Beskyttelse mod røgudslip 2-stk pakke LIFE Røgalarm 9V VALUE for trådløs sammenkobling (866 mhz) med op til 12 stk. Røgalarmen er enkelt at kode og reagerer på røgpartikler. Leveres komplet med batteri og monteringsbeslag og har 2 års garanti Anvendes i:...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Foss Europe
Kategori: Hus & hjem
Farve: white
Størrelse: 100mm
EAN: 5713691002707
Varenr.: 6285002704
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Foss Life Value røgalarm, trådløs, hvid, 2 stk
229 kr
Til butik
Foss Life Value røgalarm, trådløs, hvid, 2 stk billede

Produktinformation

LIFE Røgalarm 9V VALUE" trådløs sammenkobling (2-pack) Trådløs sammenkobling (866 mhz) op til 12 stk. Røgalarmen reagerer på røgpartikler. Du får 2 års garanti, og alarmen leveres komplet med batteri og monteringsbeslag. Kan anvendes i gang, stue, tr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Foss Europe
Kategori: Alarmer
Farve: white
Størrelse: 100mm
EAN: 5713691002707
Varenr.: 6285002704
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foss Life Value røgalarm, trådløs, hvid, 2 stk
229 kr
Til butik
Foss Life Value røgalarm, trådløs, hvid, 2 stk billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Foss Europe
Kategori: Sikkerhed & overvågning
Farve: white
Størrelse: 100mm
EAN: 5713691002707
Varenr.: 6285002704
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foss Life Value røgalarm, trådløs, hvid, 2 stk
249 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foss Life Value røgalarm til trådløs sammenkobling, hvid, 2 stk
249 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
LIFE Røgalarm 9V Trådløs VALUE 2 pak
285 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LIFE Røgalarm 9V VALUE LINK - trådløs sammenkobling (2-pack)
319,29 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LIFE Røgalarm 9V VALUE LINK - trådløs sammenkobling (2-pack)
319,29 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foss Life Value røgalarm til trådløs sammenkobling, hvid, 2 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foss Life Value røgalarm til trådløs sammenkobling, hvid, 2 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl215 kr215 krKøb
2CompletVVS229 kr229 krKøb
3LavprisVærktøj229 kr229 krKøb
4BilligVVS DK249 kr249 krKøb
5Greenline249 kr249 krKøb
6Homeshop DK285 kr285 krKøb
7EL-GROSSISTEN319,29 kr319,29 krKøb
8EL-NETSALG319,29 kr319,29 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Foss Life Value røgalarm til trådløs sammenkobling, hvid, 2 stk

PriceData har fulgt prisen på Foss Life Value røgalarm til trådløs sammenkobling, hvid, 2 stk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 191 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 221 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 215 kr.

Den nuværende pris på 215 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Foss Life Value røgalarm til trådløs sammenkobling, hvid, 2 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Foss Life Value røgalarm til trådløs sammenkobling, hvid, 2 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026215 kr6 kr (3%)
30. maj 2026221 kr5 kr (2%)
29. maj 2026216 kr1 kr (0%)
28. maj 2026217 kr1 kr (0%)
26. maj 2026218 kr1 kr (0%)
24. maj 2026219 kr1 kr (0%)
21. maj 2026220 kr1 kr (0%)
18. maj 2026221 kr7 kr (3%)
16. maj 2026214 kr1 kr (0%)
13. maj 2026215 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret