Gå til hovedindhold

Foss Europe Foss Fesh Smart LED GU10 spotpære med 5W med justerbar farvetemperatur

Foss EuropeEludstyrEAN: 5713692090017
Pris fra 79 krtil 107 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 67 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Foss Fesh Smart LED GU10 spotpære med 5W med justerbar farvetemperatur og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foss Fesh Smart Home LED spotpære GU10 i hvid på 5W
79 kr
Til butik
Foss Fesh Smart Home LED spotpære GU10 i hvid på 5W billede

Produktinformation

Styr din Smart Home belysning fra app Du kan skrue helt op for den gode stemning med denne LED spotpære med forskellige farvetemperaturer fra Fesh Smart Home-serien. På den måde kan du have en rolig aften eller sætte gang i festen med en masse farver. St...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Foss Europe
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 50 mm x 56 mm
EAN: 5713692090017
Varenr.: 6257002156
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
FESH Smart Home LED Spot - Kold/varm Gu10 5w Ø 50
80 kr
Til butik
FESH Smart Home LED Spot  - Kold/varm Gu10 5w Ø 50 billede

Produktinformation

FESH Smart Home LED Spot - Kold/varm Gu10 5w Ø 50 FESH Smart Home LED pære - Kold/varm hvid med lysdæmpning. GU10, 5W (=40W) Ø 50 - Tilføjes den gratis FESH app via wi-fi - Indstilles let i FESH app'en.

Produktspecifikationer

Mærke: FESH
Kategori: Lyskilder & LED strips
Vægt: 1g
Artikel nr.: FE-209001
EAN: 5713692090017
Varenr.: 2287558
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fesh Smart GU10 spotpære, 2700-6500K, 5W
80 kr
Til butik
Fesh Smart GU10 spotpære, 2700-6500K, 5W billede

Produktinformation

Smart Home belysning med app-styring Med denne spotpære bliver der skruet helt op for stemningen, uanset hvilken stemning der skal skabes. Den kan justeres mellem varme og kolde nuancer af hvid, så lyset passer helt perfekt til den stemning, du ønsker at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Foss Europe
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 50 mm x 56 mm
EAN: 5713692090017
Varenr.: 6257002156
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Foss Fesh Smart LED GU10 spotpære med 5W med justerbar farvetemperatur
80 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fesh Smart GU10 spotpære, 2700-6500K, 5W
83 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foss Fesh Smart Home spotpære, GU10, 5W, hvid
85 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fesh smart home led spot - kold/varm gu10 5w ø 50
107 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foss Fesh Smart LED GU10 spotpære med 5W med justerbar farvetemperatur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foss Fesh Smart LED GU10 spotpære med 5W med justerbar farvetemperatur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS79 kr79 krKøb
2Homeshop DK80 kr80 krKøb
3Greenline80 kr80 krKøb
4LavprisEl80 kr80 krKøb
5LampeGuru.dk83 kr83 krKøb
6BilligVVS DK85 kr85 krKøb
7Elvvs.dk107 kr107 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Foss Fesh Smart LED GU10 spotpære med 5W med justerbar farvetemperatur

PriceData har fulgt prisen på Foss Fesh Smart LED GU10 spotpære med 5W med justerbar farvetemperatur i 182 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 80 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 11% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Foss Fesh Smart LED GU10 spotpære med 5W med justerbar farvetemperatur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Foss Fesh Smart LED GU10 spotpære med 5W med justerbar farvetemperatur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202679 kr1 kr (1%)
1. jun. 202680 kr1 kr (1%)
30. maj 202679 kr1 kr (1%)
29. maj 202680 kr1 kr (1%)
11. maj 202679 kr1 kr (1%)
6. maj 202680 kr1 kr (1%)
23. apr. 202679 kr1 kr (1%)
22. apr. 202680 kr1 kr (1%)
3. apr. 202679 kr12 kr (18%)
29. mar. 202667 kr10 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret