Gå til hovedindhold

Foss Europe FESH SWITCH Curveline Stikudtag 1,5 m/j - Hvid

FeshEludstyrEAN: 5713691041010
Pris fra 78 krtil 89 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59,25 kr 23. maj

Sammenlign priser på Foss Europe FESH SWITCH Curveline Stikudtag 1,5 m/j - Hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FESH SWITCH Curveline Stikudtag 1,5 m/j - Hvid
78 kr
Til butik
FESH SWITCH Curveline Stikudtag 1,5 m/j - Hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Afbrydere & Stikkontakter
Farve: 1
Artikel nr.: 104101
EAN: 5713691041010
Varenr.: 25177989
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
FESH Curveline Stikudtag 1,5 m/j - Hvid - 104101
79 kr
Til butik
FESH Curveline Stikudtag 1,5 m/j - Hvid - 104101 billede

Produktinformation

Fesh switch curveline stikudt. En vægmonteret stikkontakt med integreret afbryder i moderne, buet design – til tilslutning og kontrol af apparater i hjemmet eller på kontoret. Design og anvendelse Fesh Switch Curveline kombinerer funktion og æstetik med en blød, buet front, der passer til moderne boligindretning. Den fungerer som både stikkontakt og afbryder, så du nemt kan tænde og slukke for tilsluttede enheder uden at trække stikket ud. Nøglefunktioner Integreret afbryder for nem tænd/slu...

Produktspecifikationer

Mærke: FESH
Vægt: 0.04g
Artikel nr.: 104101
EAN: 5713691041010
Varenr.: 2540158
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Fesh Curveline stikkontakt med jord, 1,5 modul, hvid
79 kr
Til butik
Fesh Curveline stikkontakt med jord, 1,5 modul, hvid billede

Produktinformation

Hvid stikkontakt med jord og pillesikring Den hvide Fesh Switch Curveline stikkontakt kombinerer et diskret design med praktiske detaljer, du mærker i hverdagen. Uanset om du skal opgradere boligen eller sikre en stabil installation i erhvervslokaler, får...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fesh
Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: 45x70x30 mm
EAN: 5713691041010
Varenr.: 6217007052
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foss Europe FESH SWITCH Curveline Stikudtag 1,5 m/j - Hvid
79 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fesh Curveline stikkontakt med jord, 1,5 modul, hvid
79 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FESH SWITCH Curveline Stikudtag 1,5 m/j - Hvid
79,95 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
FESH SWITCH Curveline Stikudtag 1,5 m/j - Hvid
79,95 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fesh Curveline stikkontakt med jord, 1,5 modul, hvid
85 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fesh Curveline stikkontakt med jord, 1,5 modul, hvid
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foss Europe FESH SWITCH Curveline Stikudtag 1,5 m/j - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foss Europe FESH SWITCH Curveline Stikudtag 1,5 m/j - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK78 kr117 krKøb
2Homeshop DK79 kr79 krKøb
3LavprisEl79 kr79 krKøb
4Proshop DK79 kr118 krKøb
5LavprisVVS79 kr79 krKøb
6EL-GROSSISTEN79,95 kr79,95 krKøb
7EL-NETSALG79,95 kr79,95 krKøb
8BilligVVS DK85 kr85 krKøb
9Greenline89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Foss Europe FESH SWITCH Curveline Stikudtag 1,5 m/j - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Foss Europe FESH SWITCH Curveline Stikudtag 1,5 m/j - Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 59,25 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Foss Europe FESH SWITCH Curveline Stikudtag 1,5 m/j - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Foss Europe FESH SWITCH Curveline Stikudtag 1,5 m/j - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202678 kr18,75 kr (32%)
23. maj 202659,25 kr18,75 kr (24%)
14. maj 202678 kr1 kr (1%)
13. maj 202679 kr1 kr (1%)
9. maj 202678 kr1 kr (1%)
8. maj 202679 kr1 kr (1%)
7. maj 202678 kr1 kr (1%)
6. maj 202679 kr1 kr (1%)
4. maj 202678 kr1 kr (1%)
2. maj 202679 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret