Gå til hovedindhold

Foss Europe Life røgalarm 230V Wabe med 9V back-up, trådløs/ledningssammenkobling, hvid

Foss EuropeRøgalarmerEAN: 5713691002318
Pris fra 279 krtil 375 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 265 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Foss Europe Life røgalarm 230V Wabe med 9V back-up, trådløs/ledningssammenkobling, hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Life rgalarm 230V Wave, med 9V back-up batteri
279 kr
Til butik
Life rgalarm 230V Wave, med 9V back-up batteri billede

Produktspecifikationer

Mærke: Foss Europe
Kategori: WATTOO.DK Elartikler Alarmer & klokker Rgalarm Rgalarm 230V
EAN: 5713691002318
Varenr.: 6285002319
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Foss Life Wave røgalarm, 230V, 9V back-up batteri, hvid
279 kr
Til butik
Foss Life Wave røgalarm, 230V, 9V back-up batteri, hvid billede

Produktinformation

230V røgalarm med 9V back-up batteri Trådløst sammenkoblingsbar op til 20 stk. Leveres komplet med batteri og monteringsbeslag til f.eks. PL dåse. Røgalarmen kan f.eks. anvendes i gang, stue, trappeopgang, værelser, kælder. Monteringsdåse til påmontering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Foss Europe
Kategori: Hus & hjem
Farve: white
Størrelse: Diameter 120 mm x Højde 50 mm
EAN: 5713691002318
Varenr.: 6285002319
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foss Life Wave røgalarm, 230V, 9V back-up batteri, hvid
299 kr
Til butik
Foss Life Wave røgalarm, 230V, 9V back-up batteri, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Foss Europe
Kategori: Sikkerhed & overvågning
Farve: white
Størrelse: Diameter 120 mm x Højde 50 mm
EAN: 5713691002318
Varenr.: 6285002319
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foss Life Wave røgalarm back up batteri, 230V, hvid
319 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foss Europe Life røgalarm 230V Wabe med 9V back-up, trådløs/ledningssammenkobling, hvid
334 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foss Life Wave røgalarm, 230V, 9V back-up batteri, hvid
339 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LIFE Røgalarm 230V WAVE med 9V back-up, trådløs/ledningssammenkobling
349 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
LIFE Røgalarm 230V - Trådløs - Connect
350 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foss Life Wave røgalarm, 230V, 9V back-up batteri, hvid
375 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foss Europe Life røgalarm 230V Wabe med 9V back-up, trådløs/ledningssammenkobling, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foss Europe Life røgalarm 230V Wabe med 9V back-up, trådløs/ledningssammenkobling, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK279 kr279 krKøb
2LavprisEl279 kr279 krKøb
3LavprisVærktøj299 kr299 krKøb
4Greenline319 kr319 krKøb
5Proshop DK334 kr373 krKøb
6BilligVVS DK339 kr339 krKøb
7EL-NETSALG349 kr349 krKøb
8Homeshop DK350 kr350 krKøb
9LavprisVVS375 kr375 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Foss Europe Life røgalarm 230V Wabe med 9V back-up, trådløs/ledningssammenkobling, hvid

PriceData har fulgt prisen på Foss Europe Life røgalarm 230V Wabe med 9V back-up, trådløs/ledningssammenkobling, hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 265 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 290 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 275 kr.

Den nuværende pris på 279 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 26 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Foss Europe Life røgalarm 230V Wabe med 9V back-up, trådløs/ledningssammenkobling, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Foss Europe Life røgalarm 230V Wabe med 9V back-up, trådløs/ledningssammenkobling, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026279 kr4 kr (1%)
29. apr. 2026275 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026276 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026277 kr2 kr (1%)
21. apr. 2026279 kr5 kr (2%)
20. apr. 2026274 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026275 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026276 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026277 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026278 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret