Gå til hovedindhold

Solar Plus Forskruning PG 7 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm

Solar PlusEludstyrEAN: 5705151115188
Pris fra 16,14 krtil 25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 8,86 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10,88 kr 7. maj

Sammenlign priser på Forskruning PG 7 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16.14 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Forskruning Pg 7 Mess
16,14 kr
Til butik
Forskruning Pg 7 Mess billede

Produktinformation

Forskruning PG 7 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm Søgetermer: 0813104180 - MT109885 - 0813104180 - 5705151115188

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 5705151115188
Varenr.: 8975444050257
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Forskruning pg 7 mess
16,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FORSKRUNING PG 7 MESS
18,01 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Forskruning PG 7 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm
25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forskruning PG 7 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forskruning PG 7 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk16,14 kr16,14 krKøb
2MaintainIt16,25 kr16,25 krKøb
3EL-GROSSISTEN18,01 kr18,01 krKøb
4CS MEGASTORE DK25 kr64 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Forskruning PG 7 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm

PriceData har fulgt prisen på Forskruning PG 7 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm i 170 dage. Laveste pris i perioden er 8,5 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 16,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11 kr.

Den nuværende pris på 16,14 kr er 47% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Forskruning PG 7 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Forskruning PG 7 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202616,14 kr
19. maj 202616,25 kr
9. maj 202616,14 kr5,26 kr (48%)
7. maj 202610,88 kr5,26 kr (33%)
6. maj 202616,14 kr5,26 kr (48%)
31. mar. 202610,88 kr2,34 kr (27%)
20. feb. 20268,54 kr
18. feb. 20268,75 kr2,13 kr (20%)
17. feb. 202610,88 kr2,13 kr (24%)
10. feb. 20268,75 kr6,49 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret