Gå til hovedindhold

Solar Plus Forlængerledning 10 meter H07RN-F 3G1,5. 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop

Solar PlusStikdåserEAN: 5715059960087
Pris fra 202,76 krtil 221,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 18,49 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194,51 kr 7. maj

Sammenlign priser på Forlængerledning 10 meter H07RN-F 3G1,5. 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 202.76 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KABELSÆT 3G1,5 M/3 STIKDÅSE 10M
202,76 kr
Til butik
KABELSÆT 3G1,5 M/3 STIKDÅSE 10M billede

Produktinformation

Forlængerledning 10 meter H07RN-F 3G1,5. 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
Kategori: Kabler
EAN: 5715059960087
Varenr.: 15842327920975
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Forlængerledning 10 meter H07RN-F 3G1,5. 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop
205 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kabelst 3G1,5 med 3 stikdser, 10 meter
206 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kabelsæt 3G1,5 M/3 Stikdåse 10M
215,68 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kabelsæt 3g1,5 m/3 stikdåse 10m
221,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forlængerledning 10 meter H07RN-F 3G1,5. 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forlængerledning 10 meter H07RN-F 3G1,5. 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN202,76 kr202,76 krKøb
2CS MEGASTORE DK205 kr244 krKøb
3WATTOO.DK206 kr206 krKøb
4Billigelogvvs.dk215,68 kr215,68 krKøb
5MaintainIt221,25 kr221,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Forlængerledning 10 meter H07RN-F 3G1,5. 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop

PriceData har fulgt prisen på Forlængerledning 10 meter H07RN-F 3G1,5. 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop i 172 dage. Laveste pris i perioden er 194,51 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 502 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 202,76 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Forlængerledning 10 meter H07RN-F 3G1,5. 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Forlængerledning 10 meter H07RN-F 3G1,5. 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026202,76 kr4,24 kr (2%)
13. maj 2026207 kr2 kr (1%)
12. maj 2026205 kr2 kr (1%)
9. maj 2026203 kr8,49 kr (4%)
7. maj 2026194,51 kr8,49 kr (4%)
6. maj 2026203 kr8,49 kr (4%)
21. mar. 2026194,51 kr2,49 kr (1%)
20. mar. 2026197 kr2,49 kr (1%)
17. mar. 2026194,51 kr2,49 kr (1%)
16. mar. 2026197 kr2,49 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret