Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Forlængerled Rund Grå U/J - F-8531301 - (10 stk.)

EL-GrossistenKontakterEAN: 5703873215728
Pris fra 15 krtil 131 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (89% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Forlængerled Rund Grå U/J - F-8531301 - (10 stk.) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Forlængerled Rund Grå U/J F-8531301
15 kr
Til butik
Forlængerled Rund Grå U/J F-8531301 billede

Produktinformation

Forlængerled rund uden jord med dommy hul for jord. Grå. 230V 16A

Produktspecifikationer

Kategori: Forlængerled
EAN: 5703873215728
Varenr.: 4228046287
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Forlængerled u/j 10A 250V grå
16 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Forlængerled u/jord grå
18,89 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Forlængerled u/jord grå
18,89 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Forlængerled Rund Grå U/J - F-8531301 - (10 stk.)
131 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forlængerled Rund Grå U/J - F-8531301 - (10 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forlængerled Rund Grå U/J - F-8531301 - (10 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk15 kr15 krKøb
2Elvvs.dk16 kr16 krKøb
3EL-GROSSISTEN18,89 kr18,89 krKøb
4EL-NETSALG18,89 kr18,89 krKøb
5CS MEGASTORE DK131 kr170 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Forlængerled Rund Grå U/J - F-8531301 - (10 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Forlængerled Rund Grå U/J - F-8531301 - (10 stk.) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 13,75 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Forlængerled Rund Grå U/J - F-8531301 - (10 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Forlængerled Rund Grå U/J - F-8531301 - (10 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202615 kr1 kr (6%)
1. jun. 202616 kr1 kr (7%)
24. apr. 202615 kr3,89 kr (21%)
23. apr. 202618,89 kr3,89 kr (26%)
8. feb. 202615 kr1 kr (6%)
7. feb. 202616 kr1 kr (7%)
2. feb. 202615 kr1 kr (6%)
30. jan. 202616 kr2,25 kr (16%)
6. jan. 202613,75 kr2,25 kr (14%)
3. jan. 202616 kr2,25 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret