Gå til hovedindhold

Boligcenter Forhøjet Plantekasse Galvaniseret Stål Farvet - Brun / 160 x 80 x 44 cm

BoligcenterPlantekrukkerEAN: 8721158973696
Pris fra 609 krtil 799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Forhøjet Plantekasse Galvaniseret Stål Farvet - Brun / 160 x 80 x 44 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 609 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Højbed Brun 160 x 80 x 44 cm Stål
-28%609 kr
Før 840 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Højbed Brun 160 x 80 x 44 cm Stål billede

Produktinformation

Det hævede bed giver et moderne twist til din udendørshave, lavet af stærkt stål der klarer alle sæsoner. Med et enkelt design blander denne plantekasse funktion og stil, hvilket gør den perfekt for både erfarne gartnere og nybegyndere, som vil tage deres havearbejde til næste niveau. Forestil dig at dyrke dine yndlingsplanter, blomster eller grøntsager i denne stilige og holdbare plantekasse, der forbedrer ethvert haveområde. Stålkonstruktion: Lavet af kraftigt stål, er dette hævede bed designet til at holde til vejret og sikre god støtte til dine planter. Stålens holdbarhed beskytter dine planter.Moderne udseende: De rene linjer og minimalistiske design af dette hævede bed tilfører en moderne stemning til haven. Dens pæne finish og subtile detaljer gør den til en god tilføjelse, der passer til både traditionelle og moderne havestile.Åben bund: Den åbne bund tillader naturlig dræning og direkte rodkontakt med jorden. Dette hjælper planter med at vokse sundere, da rødderne kan sprede sig og styrkes—et must-have for haveentusiaster.Godt layout: Stort nok til en række planter, giver bedet nok plads til kreativitet i haven. Perfekt til at lave flotte udstillinger eller øge produktiviteten i dit grøntsagsbed.Udendørs brug: Designet til udendørs brug, passer dette havebed perfekt til terrasser, baggårde eller altaner. Brug det som et fritstående element eller sammen med andre plantekasser for en pæn haveopsætning, der lyser op i oversete områder. Farve: BrunMateriale: StålForsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Krukker og Urtepotter
Vægt: 10g
EAN: 8721158973696
Varenr.: 1584129
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Højbed Brun 160 x 80 x 44 cm Stål
-27%629 kr
Før 860 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Højbed Brun 160 x 80 x 44 cm Stål billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Krukker og Urtepotter
Størrelse: 160 x 80 x 44 cm
Vægt: 10g
EAN: 8721158973696
Varenr.: 1584129
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Højbed Brun 160 x 80 x 44 cm Stål
-27%629 kr
Før 860 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Højbed Brun 160 x 80 x 44 cm Stål billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Krukker og Urtepotter
Størrelse: 160 x 80 x 44 cm
Vægt: 10g
EAN: 8721158973696
Varenr.: 1584129
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Forhøjet Plantekasse Galvaniseret Stål Farvet - Brun / 160 x 80 x 44 cm
-27%799 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forhøjet Plantekasse Galvaniseret Stål Farvet - Brun / 160 x 80 x 44 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forhøjet Plantekasse Galvaniseret Stål Farvet - Brun / 160 x 80 x 44 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK609 kr609 krKøb
2Livera DK629 kr698 krKøb
3Vivas DK629 kr698 krKøb
4BoligRetning799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Forhøjet Plantekasse Galvaniseret Stål Farvet - Brun / 160 x 80 x 44 cm

PriceData har fulgt prisen på Forhøjet Plantekasse Galvaniseret Stål Farvet - Brun / 160 x 80 x 44 cm i 142 dage. Laveste pris i perioden er 609 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 659 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 639 kr.

Den nuværende pris på 609 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Forhøjet Plantekasse Galvaniseret Stål Farvet - Brun / 160 x 80 x 44 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Forhøjet Plantekasse Galvaniseret Stål Farvet - Brun / 160 x 80 x 44 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026609 kr50 kr (8%)
17. jan. 2026659 kr10 kr (2%)
13. jan. 2026649 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret