Gå til hovedindhold

Kaiser Forfradåse Ø68 D62 mm, halogenfri, hvid, 9064-78

KaiserKontakterEAN: 4013456548275
Pris fra 48 krtil 64,65 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 16,65 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 45 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Forfradåse Ø68 D62 mm, halogenfri, hvid, 9064-78 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kaiser halogenfri forfradåse, Ø68 mm, D61 mm
48 kr
Til butik
Kaiser halogenfri forfradåse, Ø68 mm, D61 mm billede

Produktinformation

Forfradåse Ø68 mm nem montering til elinstallationerMed denne hvide forfradåse får du en praktisk løsning til montering af afbrydere og stikkontakter i gips- og letvægtsvægge. Dåsen har en udskæringsdiameter på 68 mm og en dybde på 62 mm, så den passer t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kaiser
Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: Ø68 mm x D62 mm
EAN: 4013456548275
Varenr.: 7917053033
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kaiser Dåse forfra ø68mm d62mm hf, 9064-78
48 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kaiser halogenfri forfradåse, Ø68 mm, D61 mm
49 kr
Til butik
Kaiser halogenfri forfradåse, Ø68 mm, D61 mm billede

Produktinformation

Forfradåse til nem og sikker elinstallation i hjemmet Med denne hvide forfradåse får du en enkel løsning, når du skal montere afbrydere eller stikkontakter i væggen. Dåsen har en udskæringsdiameter på 68 mm og en dybde på 62 mm, så den passer til de flest...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kaiser
Kategori: El-installationer
Farve: white
Størrelse: Ø68 mm x D62 mm
EAN: 4013456548275
Varenr.: 7917053033
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kaiser halogenfri forfradåse, Ø68 mm, D61 mm
49 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Forfradåse Ø68 D62 mm, halogenfri, hvid, 9064-78
50,4 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kaiser halogenfri forfradåse, Ø68 mm, D61 mm
54 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DÅSE FORFRA Ø68MM D62MM HF
64,65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forfradåse Ø68 D62 mm, halogenfri, hvid, 9064-78 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forfradåse Ø68 D62 mm, halogenfri, hvid, 9064-78 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl48 kr48 krKøb
2Proshop DK48 kr87 krKøb
3BilligVVS DK49 kr49 krKøb
4LavprisVVS49 kr49 krKøb
5CS MEGASTORE DK50,4 kr89,4 krKøb
6Greenline54 kr54 krKøb
7EL-GROSSISTEN64,65 kr64,65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Forfradåse Ø68 D62 mm, halogenfri, hvid, 9064-78

PriceData har fulgt prisen på Forfradåse Ø68 D62 mm, halogenfri, hvid, 9064-78 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 48 kr er 7% over normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Forfradåse Ø68 D62 mm, halogenfri, hvid, 9064-78. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Forfradåse Ø68 D62 mm, halogenfri, hvid, 9064-78 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202648 kr3 kr (7%)
24. apr. 202645 kr3 kr (6%)
23. apr. 202648 kr3 kr (7%)
30. mar. 202645 kr3 kr (6%)
7. feb. 202648 kr2 kr (4%)
20. jan. 202646 kr1 kr (2%)
7. jan. 202645 kr1 kr (2%)
31. dec. 202544 kr1 kr (2%)
12. dec. 202545 kr1 kr (2%)
8. dec. 202544 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret