Gå til hovedindhold

Forbruseslange til KWC køkkenarmatur på 1075 mm - 1/2" tilslutning

KWCSanitetEAN: 7612158376031
Pris fra 977 krtil 1.163,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 186,75 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 974 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Forbruseslange til KWC køkkenarmatur på 1075 mm - 1/2" tilslutning og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 977 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Forbruseslange til KWC køkkenarmatur på 1075 mm - 1/2" tilslutning
977 kr
Til butik
Forbruseslange til KWC køkkenarmatur på 1075 mm - 1/2" tilslutning billede

Produktinformation

Forbruseslange til KWC armatur på 1,05 meter - 1/2" tilslutningData:Tilslutning: 1/2"Længde: 1075 mm

Produktspecifikationer

Mærke: KWC
Kategori: KWC reservedele
Farve: chrome
Størrelse: 1075 mm
EAN: 7612158376031
Varenr.: 716139004
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KWC slange til forbruser 1075 - 1075mm
1.035 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
KWC forbruseslange 1075mm m/omløber rørgeving 1/2", krom
1.055 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
KWC forbruseslange 1075mm m/omløber rørgeving 1/2", krom
1.099 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KWC slange til forbruser
1.139,71 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
KWC slange til forbruser 1075 mm
1.163,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forbruseslange til KWC køkkenarmatur på 1075 mm - 1/2" tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forbruseslange til KWC køkkenarmatur på 1075 mm - 1/2" tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS977 kr977 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.035 kr1.035 krKøb
3BilligVVS DK1.055 kr1.055 krKøb
4CompletVVS1.099 kr1.099 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.139,71 kr1.139,71 krKøb
6vvsfittings.dk1.163,75 kr1.163,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Forbruseslange til KWC køkkenarmatur på 1075 mm - 1/2" tilslutning

PriceData har fulgt prisen på Forbruseslange til KWC køkkenarmatur på 1075 mm - 1/2" tilslutning i 167 dage. Laveste pris i perioden er 974 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 1.036 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 991 kr.

Den nuværende pris på 977 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Forbruseslange til KWC køkkenarmatur på 1075 mm - 1/2" tilslutning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Forbruseslange til KWC køkkenarmatur på 1075 mm - 1/2" tilslutning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026977 kr58 kr (6%)
1. jun. 20261.035 kr58 kr (6%)
30. maj 2026977 kr11 kr (1%)
26. maj 2026988 kr11 kr (1%)
24. maj 2026999 kr11 kr (1%)
17. maj 2026988 kr48 kr (5%)
16. maj 20261.036 kr48 kr (5%)
12. maj 2026988 kr11 kr (1%)
11. maj 2026999 kr11 kr (1%)
18. apr. 2026988 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret