Gå til hovedindhold

Dana Lim A/S Folieklæber 298, 300 ml - Limer dampspærrende folier til andre bygningsdele

Dana Lim A/SRedskaberEAN: 5701159538394
Pris fra 88 krtil 133 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Folieklæber 298, 300 ml - Limer dampspærrende folier til andre bygningsdele og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Folieklæber 298, 300 ml - Limer dampspærrende folier til andre bygningsdele
88 kr
Til butik
Folieklæber 298, 300 ml - Limer dampspærrende folier til andre bygningsdele billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dana Lim A/S
Kategori: Fugemasse
Farve: 1
Artikel nr.: 53839
EAN: 5701159538394
Varenr.: 3521605
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Dana Lim folieklæber 298 blå - 300 ml
133 kr
Til butik
Dana Lim folieklæber 298 blå - 300 ml billede

Produktinformation

Vandbaseret dispersionsklæber, specielt udviklet til limning og tætning af samlinger mellem bygningsdele og dampspærrende folier. Folieklæberen sikrer en hurtig og tæt limning af folie og byggematerialer som f.eks. sten, træ, puds, beton. Klæberen er test...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fuge- & Montagelim
EAN: 5701159538394
Varenr.: 815394

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Folieklæber 298, 300 ml - Limer dampspærrende folier til andre bygningsdele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Folieklæber 298, 300 ml - Limer dampspærrende folier til andre bygningsdele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
2Elvvs.dk133 kr133 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Folieklæber 298, 300 ml - Limer dampspærrende folier til andre bygningsdele

PriceData har fulgt prisen på Folieklæber 298, 300 ml - Limer dampspærrende folier til andre bygningsdele i 183 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Folieklæber 298, 300 ml - Limer dampspærrende folier til andre bygningsdele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Folieklæber 298, 300 ml - Limer dampspærrende folier til andre bygningsdele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202688 kr5 kr (5%)
9. maj 202693 kr4 kr (4%)
8. maj 202689 kr4 kr (4%)
30. apr. 202693 kr4 kr (4%)
28. apr. 202689 kr1 kr (1%)
19. apr. 202688 kr1 kr (1%)
15. apr. 202687 kr5 kr (5%)
11. apr. 202692 kr1 kr (1%)
10. apr. 202693 kr1 kr (1%)
8. apr. 202694 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret